fbpx   .  

İzleyin: ‘Pose’un Uzatılmış Dizi Fragmanında Parlayan Bir Kraliyet Var!

“Balolar başka hiçbir yerde hoş karşılanmayan insanların bir araya gelmesidir.”

Ryan Murphy’nin son projesi Pose, herhangi bir Amerikan TV dizisinde en fazla transseksüel oyuncuyu barındırarak çoktan televizyon tarihine geçti bile ve şimdi de en çok beklenen drama dizisi yeni bir uzatılmış fragman yayınladı.

 

Müzikal dizi 80’lerin New York’unda yer alıyor ve ‘Trump dönemi evreninin yükselişi’ne ve balo kültürü dünyasına odaklanıyor.

 

Dizide sürekli rol alan MJ Rodriguez, Indya Moore, Dominique Jackson, Hailie Sahar ve Angelica Ross gibi trans aktörlere ek olarak; Evan Peters ve Kate Mara, 80’lerin New York’una kendisini kaptıran New Jersey’li bir çifti canlandırıyor. James Van Der Beek, Peters’ın finansal kodaman patronu rolünü oynarken, Billy Porter da MC Pray Tell rolünde görülecek.

Yeni fragmanda izleyiciler New York balo sahnesini, daha çok Billy Porter’ı görebilecek.

Murphy bir açıklamada şöyle konuştu:

“Pose, 80’lerin Amerikan hayatına olumlu bir bakış olan dans müzikalı olmasının yanı sıra, FX’in bir Amerikan dizisinde düzenli trans oyuncular barındırmasından inanılmaz gurur duyuyorum. Ayrıca Pose’un ilk sezonu 50’den fazla LGBT karakteri barındıracak, ki bu, bir Amerikan yapımı için rekor.”

Dizi, New York civarı mekanlarda, hatta efsanevi gay barı Julius’ta bile çekildi. İlk sezon Murphy tarafından yönetilen 8 bölümden oluşacak. 

Dizinin başlangıç tarihi 3 Haziran için takvimlerinizi hazırlayın! Pose, LGBT Onur Ayı’nın başlangıcını da yapacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.