İzleyin: Renault Clio 30. Yılını, 30 Yıllık Muhteşem Bir Lezbiyen Aşk Hikayesiyle Kutladı

 İzleyin: Renault Clio 30. Yılını, 30 Yıllık Muhteşem Bir Lezbiyen Aşk Hikayesiyle Kutladı
Digiqole ad

Yeni Renault Clio reklamı, hayat boyu süren lezbiyen aşkının güzel bir hikayesini anlatıyor ve internet, film haklarının hemen güvence altına alınmasını istiyor.

“Yapımının 30. yılı” etiketine sahip olan reklam, ilk Renault Clio’dan bu yana 30 yıl geçmesini, lezbiyen bir çiftin duygu yüklü 30 yıllık aşk hikayesini anlatarak kutluyor.

Videoyu hala izlemediyseniz ve gözyaşlarınızı tutamayacağınızı düşünüyorsanız sizin için hemen videoyu özetleyelim.

Reklam, İngiliz bir çiftin kızlarını yurtdışına değişim öğrencisi olarak göndermesiyle başlıyor. Otobüs Fransa’ya vardığında iki küçük kız gergin bir şekilde buluşuyor.

Çok zaman geçmeden iki çocuk birbirine alışıyor, birlikte oyunlar oynuyor, dondurma yiyor ve birbirlerinden ayrılamaz hale geliyor. Daha sonra kızların yıllar sonra genç hallerini ve buluştuklarını görüyoruz. Görünüşe göre ikili, çocukluklarından kalma iletişimi ve arkadaşlığı koparmayıp sürdürmüş.

Birlikte denize gittikten sonra (Renault Clio olduğu belli olan) bir arabada kurulandıklarını görüyoruz ve bu esnada ilk öpüşmeleri gerçekleşiyor. Bu sahneden sonra Renault Clio’nun içinde seviştiklerini izliyoruz.

Tekrar ayrıldıktan sonra çift, birbirine mektup ve fotoğraflar gönderiyor. Ancak İngiliz kızın babası mektuplardan birini buluyor ve videoda kızına öfkeyle bağırdığı görülüyor.

Zaman sonra Fransız kızın bir adamla evlendiğini ve İngiliz kızın da onları izlediğini görüyoruz. Kısa bir sonra evlilikleri bozulan Fransız kız, Renault Clio’suna atlıyor ve daha önceden kaybettiği aşkı aramaya koyuluyor.

Ardından çiftin kızını gördüğümüz ve artık bir aile olduklarını anladığımız güzel bir sahneyle baş başa kalıyoruz.

Her ne kadar bazı insanlar “özellikle de bu reklamın gündüz vakti televizyonda gösterilmiş olmasından” rahatsızlık duyuyor olsa da, LGBT’ler ve destekçileri homofobiklere cevap vermekte eksik kalmadı ve reklama, “İki kişinin öpüştüğünü görmek korkunç bir şey mi?”, “Aşkı yasaklamak ne kadar doğru?”, “Reklam harikaydı, bayıldım!” gibi olumlu ve destekleyici yorumlar yağdırdı.

Madem bu kadar bahsettik, siz en iyisi kalp atışlarınızı arttıracak yeni Renault Clio reklam filmini izleyin;

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

103 Paylaşımlar
Paylaş103
Tweetle
Paylaş
Pin