İzleyin: Reyting Rekortmeni Yarışmada Tarihi An!

 İzleyin: Reyting Rekortmeni Yarışmada Tarihi An!
Digiqole ad

Johannes Radebe ve Graziano Di Prima, “Dancing With the Stars”ın İngiliz versiyonunda ilk dans eden eşcinsel çift oldu.

Strictly Come Dancing’de televizyon tarihinde bir ilk yaşandı.

Pazar günü yayınlanan Dancing With the Stars’ın İngiliz versiyonunun sonuç gösterisi sırasında, ilk defa eşcinsel bir çift televizyonda dans etti. İki profesyonel erkek dansçı Johannes Radebe ve Graziano Di Prima pistte dans ederken, Emeli Sande şarkısı “Shine”ı seslendirdi.

Kendini eşcinsel olarak tanımlayan Radebe, gösteriden sonra Hello! Dergisine, “Kendimi hiç bu kadar özgür hissetmemiştim. Hayatımda ilk kez bu kadar kabul edilmiş hissettim. Bu, ülkenin insanları hakkında birçok şey anlatıyor,” diye açıkladı. Dansçı, geçen hafta sonu ünlü partneri Cartherine Tyldesley ile elenince yarışmaya veda etmişti.

İngiliz dergisine, “Saygı duyduğum ve sevdiğim bir arkadaşımla dans edebilmek çok güzeldi,” diye ekledi. “Tamamıyla özgürdük. Dansımız güzel, şık ve zarifti.”

Çift, danslarını anlatmak için aynı zamanda sosyal medyayı da kullandı. Radebe Instagram’a, “Aşk sınır tanımaz,” yazarak gönderisinin altına gökkuşağı ve eşcinsel çift emojisi koydu.

Radebe’nin gönderisinin altına RuPaul’s Drage Race’den tanıdığımız Courtney Act gibi yıldızlar destekleyici yorumlar yapmakta eksik kalmadı. Her ne kadar gönderinin altında televizyonda dans eden iki erkeğin görüntüsünün uygun olmadığını düşünen az da olsa insanlar bulunsa da, yorumlar genel olarak tarih yazan bu çifti kutlayanlarla ve onlara sevgilerini gönderenlerle dolu.

Stritly Come Dance, henüz yeni sezonunda yarışacak eşcinsel bir çift tanıtmadı, ancak ITV’de yayınlanacak yan programı Dancing on Ice’da gelecek yıl şarkıcı Ian Watkins ve patenci Matt Evers eşcinsel bir çift olarak yarışacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Paylaşımlar
Paylaş21
Tweetle
Paylaş
Pin