Kristen Stewart, Kız Arkadaşına Evlilik Teklifi Etmeye Hazırlanıyor!

 Kristen Stewart, Kız Arkadaşına Evlilik Teklifi Etmeye Hazırlanıyor!
Digiqole ad

Aylardır Dylan Meyer ile beraber olan Kristen Stewart, kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için “sabırsızlandığını” söyledi.

Sirius XM radyosunda Stern ile yaptığı röportajında Stewart, “Bu konuda mantıklı konuşmak gerekirse bence iyi şeyler hızlı gerçekleşiyor,” dedi. Evlilik teklifini nasıl edeceği hakkında detaylıca konuşmasa da aklında birkaç fikir olduğunu söyledi.

Stewart, evlilik konusundaki arzusunu “Bu sadece garip bir sözleşmeye bağlılık değil… Bilince biliyorsun,” diye açıkladı. Stewart, aşklarının yasal olarak tanınmasını istediğini de belirtti.

Aktris, Meyer ile ilk tanışmasından “sanki dünya durmuştu,” diye coşkuyla bahsetti. Stewart,

“Yıllar önce onunla bir filmde tanışmıştık ve sonra onu altı yıl boyunca görmemiştim. Uzun zaman sonra bir arkadaşımın doğum günü partisinde yüz yüze gelince, ‘Nerelerdeydin ya, seninle nasıl oldu da tanışmadık?’ oldum. Hayatı boyunca Los Angeles’ta yanı başımda yaşamış ama hiç tanışma fırsatı bulamamışız.” Dedi. Stewart, aralarında oluşan ani bağdan “gayet açıktı” diye bahsetti. “Birbirimize çok benziyoruz ama aynı zamanda da farklıyız. O bir yazar ve çok zeki.”

Stern, Stewart’a Robert Pattinson ile birlikteyken, dünyayı sarsan aldatma olayı olmasaydı onunla evlenip evlenmeyeceğini de sordu. Stewart, emin olmadığını ama her zaman ilişkilerine sadık olduğunu söyledi ve “Her ilişkimde işte bu, bu sefer olacak, diye düşünüyorum” diye itiraf etti.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

73 Paylaşımlar
Paylaş73
Tweetle
Paylaş
Pin