fbpx   .  

İzleyin: Rihanna Yeni Albümünü Bir Kez Daha Ertelediğini Açıkladı

‘Mücadeleleri severim, yani bu işi halledeceğim.’

Rihanna çok beklenen dokuzuncu albümünün şaşırtıcı olmayan bir şekilde korona virüs salgını yüzünden ertelendiğini söyledi.

 

Savage x Fenty için Associated Press’e verdiği röportajda yıldız, yarattığı müzikle sıkışıp kaldığını çünkü onu geleneksel bir biçimde duyurmak istediğini söyledi.

 

‘Turneye çıkmak istiyorum ama çıkamam, bu yüzden sevdiğim müzikle sıkışıp kaldım ve şu an bunu gerçekleştirmek için nasıl görseller kullanabileceğimi düşünüyorum. Bu bile oldukça zor. Ama zoru severim, yani üstesinde geleceğim.’

Rihanna’nın sekizinci albümü ANTI’nin çıkmasının üzerinden dört yıl geçti. Albüm bolca beğeni topladı ve Work, Kiss It Better ve Needed Me gibi singlelara kaynak sağladı.

Ünlü şarkıcı o zamandan beri çokça yazdığını ve kendisine ‘Şahsen ne hissediyorum? Neyi dışa vurmak istiyorum, bir sanatçı olarak sanatımla nasıl oynamak istiyorum? Bunu nasıl yorumlamak istiyorum?’ sorularını sorduğunu söyledi.
Grammy ödüllü sanatçı,

‘Pop yapıyorsunuz, bu tarz müzik yapıyorsunuz, ama şu an beni ne mutlu ediyor diye düşünüyorum. Açıkçası sadece müzikle eğlenmek istiyorum. Her şey çok ağır. İçinde yaşadığımız dünya çok fazla. Her gün üstüme geliyor. Ve müziği bir kaçış olarak kullanıyorum,’ demişti.

Her ne kadar Rihanna 2016’dan beri tek başına bir albüm yayınlamasa da Lemon, Selfish, Loyalty, Believe It ve Wild Thoughts gibi hitlerde yer almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.