fbpx   .  

İzleyin: Riley Knoxx, NBA’de Gösteri Yapan İlk Transseksüel Kadın Sanatçı Olarak Tarihe Geçti!

Riley Knoxx en iyi Beyoncé taklitleriyle biliniyor olabilir fakat kendisi aynı zamanda NBA devre arasında gösteri yapan ilk transseksüel kadın sanatçı olarak tarihe geçti.

Taylor Swift’in “You Need to Calm Down” isimli müzik videosunda yer almasıyla da bilinen 38 yaşındaki Knoxx, geçtiğimiz gün NBA’de Washington Wizards ve Atlanta Hawks maçının devre arasında performans sergiledi.

 

 

Knoxx, Good Morning America ile yaptığı röportajında tarihe geçen performansı hakkında,

“İnanın ya da inanmayın ama bana ulaştılar. Bir süredir etkinliklerdeki gösterilerimi takip ediyorlarmış ve bana ulaşmak için doğru an ile zamanı bekliyorlarmış. İşte bu şekilde olaylar gelişti ve bir NBA karşılaşmasının devre arasında performans sergileme şansına sahip oldum.”

Ancak Knoxx’un başarısı sadece şansına bağlı değil. GMA’nın raporuna göre Knoxx, 17 yıl boyunca çalıştı ve bugün olduğu yere ulaşabilmek için yoğun çaba sarf etti.

Knoxx,

“İnsanlar bana ‘Bunu nasıl başardın?’ ya da ‘Nasıl olduğun yere geldin?’ gibi sorular soruyor. Ben de onlara ‘Yıllar yıllar süren çabanın ve emeğin getirisi,’ diyorum. Yıllar boyunca bitap düşene kadar durmadan gece gündüz çalıştım ve hala çalışıyorum. İşime olan sevgimi bunca yıl kaybetmedim ve işimi hala seviyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.