İzleyin: Timothee Chalamet Harry Styles Oldu!

 İzleyin: Timothee Chalamet Harry Styles Oldu!
Digiqole ad

Kasım ayında Timothée Chalamet, 12 Aralık’ta Saturday Night Live’ı (müzik konuğu Bruce Springsteen ile) sunacağını söylediğinde, büyük beklentilerimiz vardı. Şimdi, Cumartesi gecesi bölümünü izledikten (ve yeniden izledikten) sonra, oyuncunun hayal kırıklığına uğratmadığı açık. Chalamet, SNL’deki ilk bölümü için SNL’in düzenli üyesi ve Staten Island yerlisi Pete Davidson’la birlikte New York City’de  büyümekle ilgili bir şarkı söyledi ve TikTok rapçileriyle ilgili bir skeç sırasında Questlove tarafından haklı olarak tokatlandı. Ancak bölümü izleyen herkesin size söyleyeceği gibi, gecenin kazanan skeçi favori ünlülerimizden bir başkasına atıfta bulundu: Harry Styles.

Bölümün başlarında yayınlanan sahne, pek çok hayalimizi olduğu gibi ekrana taşıdı. Chalamet, “Karpuz Şekeri”nin ardındaki anlamı tartışmak için Dionne Warwick’le (Ego Nwodim) bir araya geldi. Skeçte Styles taklidi yapan Chalamet, İngiliz aksanıyla “Sanırım sadece yaz hakkında, ama bazı insanlar bunun oral seksle ilgili olduğunu düşünüyor” dedi. Ancak Styles’ın kimliğine bürünmesi burada bitmedi. Chalamet, Styles’ın eşsiz moda anlayışını da mükemmel bir şekilde taklit etti.

Chalamet bu durum için klasik bir Styles kombini giydi: çizgili bir süveterin, geniş paçalı pantolonların ve topuklu mokasenlerin altına yerleştirilmiş düğmeli bir Gucci. Gömleğinde, 2020’de büyük bir trend olmasının yanı sıra, The Crown’un son sezonunda Princess Diana’da da (Emma Corrin tarafından oynanan) yer alan bir yaka da vardı. Chalamet göz kırparak, “Ben bir şarkıcıyım ve temel bir moda adamıyım- bunu herkes için yaptığımı söyleyebilirsin,” dedi. Daha sonra, Styles’ın imza incileri de dahil olmak üzere bir avuç yüzük taktı.

Görünüm, 2020 Brit Ödülleri’nde lavanta süveter, Peter-Pan yakalı gömlek, Mary-Janes ve kahverengi bir Gucci takımını içeren Styles kombiniyle ile çarpıcı bir benzerlik taşıyordu. (Chalamet’in skeçteki kombini de Gucci parçalarından oluşuyordu.)

En iyi senaryomuz, Chalamet ve Styles’ı piyanoda yan yana ekranlara getirirdi – hem Gucci tasmaları hem de atlı mokasen giyerken. Ancak, şahsen akustik düet yerine, Chalamet’in SNL’de kendisine Harry Styles demesini izlemek, kabul etmekten mutluluk duyduğumuz ikinci en iyi sonuç.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin