BTS’ten Jungkook, Yılın En Seksi Erkeği Seçildi

 BTS’ten Jungkook, Yılın En Seksi Erkeği Seçildi
Digiqole ad

BTS’den Jungkook, bir başka “2020’nin en seksi erkeği” unvanı kazandı; Bu unvanı ise Brad Pitt, Harry Styles ve eğlence endüstrisinden diğer çeşitli kişilerle paylaşıyor.

Sevilen K-Pop müzisyeni Jungkook, 2020’de dünyanın en seksi erkekleri arasına girdi. Çeşitli eğlence endüstrilerinde dünyanın en seksi erkekleri olarak yalnızca 12 erkeğin yer aldığı özel liste, Grazia tarafından yayınlandı. Jungkook bu yıl ikinci kez “yılın en seksi erkekleri” listesine giriyor.

Güney Koreli şarkıcı, People tarafından yayınlanan listeye göre 2020’nin en seksi erkeklerinden biri unvanını aldı. Ancak Jungkook, Grazia’nın 2020’nin en seksi erkekleri listesinde yer alan tek K-Pop üyesi.

Listede ayrıca Harry Styles da bulunuyor. Harry Styles, kusursuz moda tarzlarıyla bu yılın başlarında sosyal medyada bir etki yarattı.

Bu ikisinin dışında ismi gibi yüzü de asla eskimeyen Brad Pitt de listeye girdi. Görünüşe göre dergi onu “yaşlandıkça iyileşen bir oyuncu” olarak görüyor.

Listede ayrıca 365 Gün’de oynadıktan sonra büyük bir hayran kitlesi kazanan Michele Morrone da yer aldı. Oyuncu, sosyal medya hesaplarını düzenli olarak güncelleyerek hayranları arasında yarattığı konuşmayı korumayı başardı.

Elit dizisinde görünen Alman-İspanyol oyuncu Aron Piper da listede kendisine yer bulanlardan.

Mehdi Dehbi ayrıca derginin listelediği 2020’nin en seksi erkekleri arasında yer aldı. Belçikalı aktör, bu yılın başlarında Mesih’te görüldü ve o zamandan beri hayranları arasında büyük bir popülerlik kazandı.

Listede ayrıca Kissing Booth oyuncusu Jacob Elordi de vardı. Filmlerde göründükten sonra dikkat çeken görünüşü ve tarzı hakkında internettekileri konuşturmuştu.

Black Panther’den Michael B Jordan da yılın en seksi erkekleri listesine girdi. Oyuncu bu yıl “Black Lives Matter” hareketine aktif olarak katıldı.

Kısa süre önce Emily in Paris’te oynayan Lucas Bravo, aynı zamanda 2020’nin en seksi erkekleri arasında yer alıyor.

Listede David Castaneda da var. Oyuncu Umbrella Academy’le ekranlara gelmişti.

Bunların dışında Tenet’ten John David Washington ve Fantastic Beasts 3’ten Mads Mikkelsen de listede boy gösterdi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin