İzleyin: Ünlü Youtuber, Kocasıyla Boşandığını Duygusal Bir Video İle Açıkladı

 İzleyin: Ünlü Youtuber, Kocasıyla Boşandığını Duygusal Bir Video İle Açıkladı
Digiqole ad

Ünlü YouTuber Vinny, sosyal medyada sürekli mükemmel görünmenin yarattığı baskıdan bahsediyor.

Vinny, kocası Luke ile ayrılma sürecinde olduklarını açıkladığı videoda duygularına hakim olamadı. Ve kocasıyla boşanma sürecine girdiklerini açıklamak için duygusal bir video çekip paylaştı.

Luke ve Vinny’nin V-Squared adlı sosyal medya sayfası büyük bir takipçi kitlesine ulaştı.

Çift 2006 yılında MySpace aracılığı ile tanışıp online dating olayına girişti, ardından 2007 yılında Barselona’da ilk kez yüz yüze buluştular. Vinny Amerikalı, Luke is İngiliz.

Çift 2013’te İngiltere’nin Nottingham şehrinde evlenmeden önce yıllarca uzun mesafe ilişkisi sürdürdü. İngiltere’deki düğün törenine katılamayan tanıdıkları için 2014 yılında New York’ta da bir tören düzenlediler.

Çift 2013-2015 yılları arasında İngiltere’de yaşadı, ardından tekrar Amerika’ya yerleşti.

Ancak bu pazar günü paylaştığı videoda Vinny, şubat ayından beri ayrı yaşadıklarını ve şimdi boşanma kararı aldıklarını açıkladı.

‘Luke’la şubattan beri ayrı yaşıyoruz. Beni Key West’e götürdüğü sürpriz bir gezideyken bana artık benimle evli kalmak ya da bir ilişkiyi sürdürmek istediğinden emin olmadığını söyledi.’ diyor videonun başlarında Vinny.

‘Biz de ilişkimize ara vermeye ve işler düzelecek mi diye bakmaya karar verdik ancak ne yazık ki düzelmedi.’

Çektiği video bir ‘günah çıkarma’ olayına dönüşmesin istediği için Vinny ayrılıklarının altında yatan sebeplerden bahsetmiyor, yalnızca ‘iki yetişkin olarak birbirimizden uzaklaştık ve değişmeye başladık’ diyor.

Sesi titriyor ve itiraf ediyor ‘çok zordu, gerçekten çok zordu’. Luke’a ‘hayatta her daim mutluluklar’ dilerken apaçık gözleri doluyor.

Vinny videosuna son verirken, beş aydır evliliğinde yaşadığı sorunları gizli tutmanın onun için ne kadar zor olduğundan bahsediyor ve ‘insanlara karşı nazik olun çünkü içlerinde nelerle mücadele ettiklerini asla bilemezsiniz’ diye tembih ediyor.

Video açıklamasında, paylaşılmasından önce Luke’un videodan haberdar olduğu ve paylaşımı onayladığı yazıyor.

 ‘İnsanlar sosyal medyada size göstermek istedikleri yüzlerini gösteriyorlar’

GSN’e gönderdiği bir e-postada Vinny, Luke ile geçtiğimiz bir yıldır sorunlar yaşadığını söylüyor. Ayrıca, ilişkilerindeki ‘bazı sorunları’ çözmek için evlilik danışmanına gitmeyi önerdiğini ancak Luke’un ‘bu teklifi lafı geçer geçmez reddettiğini’ belirtiyor.

Bu süreçte ailesinin ve arkadaşlarının ‘fazlasıyla’ desteğini aldığını söylüyor.

‘Bana destek oldukları için çok memnunum. Liseden beri konuşmadığım arkadaşlarımdan gelen mesajlardan tutun, tüm olaylar boyunca yanımda olan yakın dostlarıma kadar, gösterdikleri sevgi duygularıma dokundu.’

Sosyal medyada sürekli olarak mükemmel bir çift gibi görünmek zorunda kaldıkları için baskı altında hissedip hissetmedikleri sorulduğunda Vinny şöyle cevap veriyor: ‘Kesinlikle baskı altında hissettik. Boşanma kararımız bir sürü insanı şoke etti ancak daha önce de belirttiğim gibi, bir yıldan fazla süredir belli sorunlarımız vardı zaten.

‘İnsanlar sosyal medyada size göstermek istedikleri yüzlerini gösteriyorlar. Biz, yaşadığımız sorunları gözlerden uzak tutmak istedik zira sorunlarımızı internet yorumlarına maruz kalmadan çözmek istiyorduk.

‘Sonuç olarak, YouTube’dan uzaklaşmaya başladık, önce yalnızca Luke, daha sonraları ikimiz birden. Böyle bir durumdayken ikimizin de mükemmel bir çift gibi poz kesmek istediğini sanmıyorum. İlişkimiz zaman önce gelir.’

Gelecekle ilgili umutları olup olmadığıyla ilgili ise şöyle konuştu: ‘Umarım ikimiz de birlikte yaşadığımız bu zamanın sonuna geldiğimizi kabullenebiliriz. Mutlu olmak herkesin hakkı ve ona mutluluklar diliyorum. Birbirimizi her zaman seviyor olacağız, uzaktan bile olsa.’

%CODE1%

Luke Twitter üzerinden videoya cevap verdi: ‘Bu videoyu sabırla bekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Vinny’yi her zaman seveceğim. Harikaydı.’

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin