İzleyin: Uzun Mesafeli İlişkisi Olan Genç, Tatlı Bir Yıldönümü Videosuyla Erkek Arkadaşını Şaşırttı!

 İzleyin: Uzun Mesafeli İlişkisi Olan Genç, Tatlı Bir Yıldönümü Videosuyla Erkek Arkadaşını Şaşırttı!
Digiqole ad

Eşcinsel bir erkeğin erkek arkadaşı için çektiği yıldönümü videosu viral oldu.

21 yaşındaki Andrew McLaughlin, erkek arkadaşı Jeremy’yi sürpriz bir videoyla şaşırttı. Bu sürpriz oldukça sıradan gibi görünebilir ama genç erkekler dünyanın iki farklı ucunda yaşıyorlar. Videoda Dublin’de yaşayan Andrew’la Avustralyalı Jeremy’nin hikayesini anlatıyor ve ikilinin geçtiğimiz sene dünyada gezdikleri yerlerin görüntülerinden oluşuyor.

İkili Jeremy Avrupa’yı gezerken tanıştılar. Hemen birbirlerine vurulmalarına rağmen Jeremy ertesi gün İrlanda’ya gitmek zorundaydı. Andrew, Jeremy’nin son durağı Berlin’e Jeremy geleceği sıralarda geldi ve Jeremy Avustralya’ya dönmeden vakit geçirdiler.

Çift, ilişkilerinin kısa süre sonra biteceğini düşünüyordu ancak Jeremy kendisini tekrar Avrupa’da buldu ve görüşebildiler. Bu sefer birlikte 5 gün geçiren gençler, uzun mesafeli bir ilişkiyi kaldırabileceklerini düşündüler.

O zamandan beri 14 farklı şehir ve 5 farklı ülke gezen aşıklar, birbirlerini görebilmek için, uçakta toplam 192 trende ise 68 saat geçirdiler. Birinci yıl dönümlerini kutlamak için Andrew, seyahatlerini konu alan bir video çekerek Jeremy’ye sürpriz yaptı.

“Birbirimizi her gördüğümüzde bir duygu fırtınası, mutluluk dolu selamlar ve kalp kırıcı vedalar yaşıyoruz. Bu altıncı ayrılışımız ve vedalaşmak asla kolaylaşmıyor ama tekrar görüşmek için sabırsızlanıyoruz.”

Andrew’ın paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Paylaşımlar
Paylaş21
Tweetle
Paylaş
Pin