İzleyin: Yeni Kuir Dizi ‘Hollywood’dan İlk Fragman!

 İzleyin: Yeni Kuir Dizi ‘Hollywood’dan İlk Fragman!
Digiqole ad

Bir köşeye itilmiş insanlar popüler anlatılar/senaryolar yazarsa ne olur? Bu, Ryan Murphy’nin yeni Netflix dizisi ‘Hollywood’un merkezinde yer alan sorulardan biri. Dizinin bugün yayınlanan fragmanıyla gördüğümüz Hollywood, içinde yaşamak istediğimiz türden.

Yedi bölümlük dizi 1 Mayıs tarihinde Netflix’ten ulaşılabilir olacak. Fragmanda Darren Criss, Patti LuPone, Queen Latifah, Jim Parsons, Samara Weaving gibi isimleri görüyoruz. Dizide Jeremy Pope, Archie Coleman isimli umut verici bir yazarı canlandırıyor. Siyahi ve eşcinsel bir karakter olan Coleman’i kırmızı halıda bir erkekle el ele tutuşurken görüyoruz. Murphy’den yüksek, ışıltılı bir drama olacağını umduğumuz bu diziyi heyecanla bekliyoruz. Dizide Jake Picking ise efsanevi Rock Hudson’ı canlandırıyor.

Fragmanda bazı komik sahneler de yer alıyor. Coleman ile tanıştıktan sonra bir kadın, “Siyahisin,” diyor ve ardından dudağından öpmeden önce “Bayıldım!” diyor. Dizinin fragmanında hem eşcinsel hem de heteroseksüel seks sahneleri bulunuyor. Konu Murphy olduğunda her zaman biraz ‘ekstralık’ vardır, şaşırmamak gerek.

Hattie McDaniel’ı canlandıran Latifah,

“Konu, kazanmak ya da kaybetmek değil, önemli olan odada olmak.” Diyor. 

Odalardan bahsetmişken dizinin yazarlığını ve yönetmenliğini sadece Murphy üstlenmiyor. Sıkça iş birliği yaptığı Janet Mock da dizinin yazarı, yapımcısı ve yönetmeni.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

31 Paylaşımlar
Paylaş31
Tweetle
Paylaş
Pin