fbpx   .  

İngiltere’nin Sağlık Hizmetlerine, Koşmak Yerine Mastürbasyon Yaparak Destek Olunuyor

İngiltere’nin porno endüstrisi, korona virüs salgınıyla mücadele amacıyla NHS’e (İngiltere Devlet Sağlık Hizmetlerine) OnlyFans hesapları vasıtasıyla #W**ksAsThanks hashtagi altında para topluyor.

NHS’i desteklemek isteyenler #W**ksAsThanks hashtagine aylık beş dolar bağışta bulunabiliyor. Bağışta bulunulduğu takdirde yetişkin filmlerini izleyebiliyorsunuz ve bağışlanan para direkt olarak korona virüsle mücadele etmekte olan NHS’e gidiyor.

Ayrıca yetişkin film yıldızları içeriklerini kampanya için kullanılmasına izin vererek NHS’e destek olabiliyor. NHS çalışanları içeriklere ücretsiz olarak erişebiliyor.

 

Yetişkin film yıldızı Alexxa Vice, PinkNews ile yaptığı röportajında kampanyanın başlangıçta NHS çalışanlarının “moralini arttırmak” amacıyla başladığını söyledi. Yetişkin film yıldızlarının ilk olarak sağlık çalışanlarına ücretsiz erişim hakkı verdiğini söyledi.

Ardından talep artınca bu durum bağış toplama amacı taşıyan bir kampanyaya dönüştü.

#W**ksAsThanks, insanların OnlyFans hesaplarına üye olması vasıtasıyla NHS için yüzlerce pound toplamayı başardı.

Alexxa,

“NHS çalışanları için yapmakta olduğumuz fedakarlığın çok da büyük olmadığının farkındayım. Fakat destek olmak amacıyla elimizden geleni yaptığımızı görmek gerçekten mutluluk verici.”

Her şey Alexa’nın NHS çalışanlarına ücretsiz üyelik vermesiyle başladı. Diğer seks işçileriyle konuşan Alexa, diğerlerinin de NHS’e yardım etmek istediğini fark etti.

Şimdiyse bir grup yetişkin film yıldızı #W**ksAsThanks kampanyası vasıtasıyla NHS için bağış topluyor.

Alexa,

“Kampanyamıza muhteşem yorumlar geldi. Birçok farklı yetişkin filmleri endüstrilerinden içerik bağışı geldi. Lezbiyen, trans gibi kategorilerimiz bulunuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.