fbpx   .  

İzleyin: Yeni Lezbiyen Draması ‘The Affair’in İlk Fragmanı Yayınlandı

Lezbiyen dönem dramalarının hayranıysanız, size haberlerimiz var: bu niş tür yeniden büyüyor.

1930’larda Nazilerin Çekoslovakya’yı işgalinin arka planında geçen The Affair, Kingsman serisinden Hanna Alstrom’u Liesel Landauer olarak ekrana taşıyor. Claes Bang’in canlandırdığı kocası Viktor Landauer ile birlikte, ‘cam odası’ sayesinde şehrin bir simgesi haline gelen yeni evlerinde iyimserlik ve mutlulukla dolular. Ancak resmi özete göre, “evlilik dışı çekimler en karanlık sırlarını ve arzularını ortaya çıkarıyor.” İlk olarak Out’da yayınlanan fragmanın ortaya çıkardığı gibi, Liesel için bu arzular arasında en önde gelen Game of Thrones’tan Carice Van Houten tarafından canlandırılan tutkulu arkadaşı Hana.

 

Yaşamları, içinde bulundukları koşullar yüzünden paramparça oluyor: Naziler, kocalarını Yahudi oldukları için avlıyor ve aşk mektupları, sürekli sorgulamaya yol açacak şekilde ele geçiriliyor. Bu, birbirlerine, ailelerine ve Nazi rejimine sadakatlariyle ilgili soruları yanıtlamak zorunda kaldıkları için aşk ve hayat değiştiren kararların hikayesi. Bunların hepsi 5 Mart’ta dijital olarak yayınlanacak olan, duygusal olarak çekilmiş güzel bir dramada bir araya geliyor.

 

Proje daha önce Çek tiyatrolarında The Glass Room adıyla yayınlandı. Bu, İngiliz yazar Simon Mawer’in aynı adlı uluslararası çok satan kitabından bir uyarlama. Filmin yönetmenliğiniyse Julius Sevcik yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.