fbpx   .  

İzleyin: Yeni LGBTİ+ Korku Filmi “Hypochondriac”

Geçmişinizin peşine düşmekten daha korkunç bir şey yoktur, çünkü nereye giderseniz gidin, geçmiş her zaman peşinizden gelir. Bu, kuir korku filmi Hypochondriac’ın baş karakteri olan Will’in öğrenmek üzere olduğu acı bir ders.

Özete göre, film, “genç bir Hispanik eşcinsel çömlekçi olan Will’i bizlere anlatıyor. Patronu berbat ama harika bir erkek arkadaşı ve harika bir işi var. Ne yazık ki, bu kaplamanın arkasında, saklamaya çalıştığı karanlık bir şiddet ve akıl hastalığı geçmişi de bulunuyor. Bipolar annesi 10 yıllık sessizliğin ardından ortaya çıktığında, açıklanamayan semptomlar sergilemeye başlıyor ve bu gizemi kendi başına çözmeye kararlı bir saplantıya dönüşüyor.

Filmin SXSW dünya prömiyerinin ardından The Advocate’e konuşan yazar-yönetmen Addison Heimann, filmin kısmen kendi akıl hastalığı ve hipokondriyle mücadelesinden ve tıp uzmanlarıyla uğraşırken karşılaştığı zorluklardan esinlendiğini söyledi.

 

Hypochondriac 29 Temmuz’da vizyona girecek, ardından talep üzerine 4 Ağustos’ta dijital olarak yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.