James Corden’ın LGBT Topluluğunun Yanında Olduğunu Gösteren 5 Unutulmaz An!

 James Corden’ın LGBT Topluluğunun Yanında Olduğunu Gösteren 5 Unutulmaz An!
Digiqole ad

James Corden, The Late Late Show’un başarısı sayesinde dünya çapında bir isim oldu ancak şöhretin olduğu kişiyi değiştirmesine izin vermedi.

Attitude’ün stil sayısının kapağı için Drag Race yıldızı Courtney Act’le birlikte objektiflerine karşısına geçen Hollywood yıldızının ışıkların altına geçtikten sonra LGBT topluluğu için iyi bir dost olduğu 5 güzel anı derledik. Yol boyu bazı tümsekler olsa da James’in bir dost oluşunun hikayesi en hafif tabirle etkileyici.

1- 2014’te Deal or No Deal’ın ünlülerle çekilen bölümünde adına yarıştığı yardım kuruluşu olarak Terrence Higgins Fonu’nu seçmişti ve kuruma 32.000 pound kazandırdı.

2- 2015’te Los Angeles Onur Yürüyüşü’ne katıldı ve Büyük Mareşallik için yarışıp, Musical Bears oynadı ve kendisine gerçek bir ‘ayı’ olmaya 5 kilosu olan bir ‘yavru ayı’ olduğu söylendi.

3- 2016’daki Tony Ödülleri’ni sunarken töreni Orlando Katliamı’nın kurbanlarına değinen, dokunaklı bir konuşmayla açtı. ‘Kalplerimiz bu vahşetten etkilenenlerle birlikte. Nefret asla kazanmayacak.’

4- 2017’de Trump’ın orduda transların hizmet etmesini engelleme önerisini protesto eden çok komik ama bir o kadar da keskin biçimde politik bir şarkı söylemişti. Nat King Cole’un L-O-V-E’sini L-G-B-T yapmış ve şarkıyı ‘LGBT, hepinizi seviyoruz’ diye bitirdi.

5- Geçtiğimiz sene Haziran’da konuya ilgisizliğinden dolayı Donald Trump’ın HIV/AIDS konseyinde bir dizi istifa yaşandıktan sonra Corden, Trump’ın Florida’daki yazlığına Philadelphia filminin 297 kopyasını gönderdi.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin