Jeffree Star, Bir Basketbol Oyuncusuna Sevgilisi Olması İçin Para Verdiği Dedikodularına Ateş Püskürdü!

 Jeffree Star, Bir Basketbol Oyuncusuna Sevgilisi Olması İçin Para Verdiği Dedikodularına Ateş Püskürdü!
Digiqole ad

Jeffree Star, kendisiyle birlikte olması için bir erkeğe para verdiği dedikodularına yanıt verdi. 

Geçtiğimiz pazartesi günü Twitter hesabında,

“Bazı insanlar için bunun çok kötü bir haber olacağını biliyorum. Fakat hiç kimseye benle çıkması veya benimle sevişmesi için para vermiyorum. Kendi özgüvensizlikleriniz üzerinde çalışın, sorunu olan ben değilim.”

Star, aynı zamanda

“Faturalarınızı nasıl ödeyeceğiniz konusunda endişelenin, ağzımda kimin olduğuyla değil,” diye de ekledi. 

Irkçı ve oldukça tartışmalı bir geçmişe sahip olan 34 yaşındaki makyaj uzmanı ve iş insanı Star, bu senenin başlarında sevgilisi Nathan Schwandt ile ayrıldı ve ayrılıklarını bir videoyla anlattı. O zamandan sonra Schwandt, haziran ayında Big Brother yıldızı Jozea Flores ile görüntülendi. 

Geçtiğimiz cumartesi günü ise Star, kucağında oturduğu bir erkekle fotoğrafını paylaşarak tartışma yarattı. Fotoğrafın açıklamasına,

“Tanrı’nın bu yıl hayatıma kattığı tüm nimetler için minnettarım,” diye yazdı.

Her ne kadar fotoğrafta yer alan erkeğin yüzü görünmese de dövmeleri sayesinde kimliği konusunda iddialar ortaya atıldı.  

Dövmelerden yola çıkılarak fotoğrafta yer alan erkeğin 30 yaşındaki profesyonel basketbol oyuncusu André Marhold olduğu dedikoduları sosyal medyada ortaya çıktı. Star’ın pazartesi günü paylaştığı fotoğraflarla ikilinin arasında bir şeyler olduğu doğrulanmış oldu.  

Marhold’ın bir oğlu ve Star ile olan birlikteliğinden para alıyor olabileceğini iddia eden bir eşi bulunuyor. Ayrıca kadın, Marhold’u çocuğunu “ifşa etmekle” suçluyor.

Star, dedikodulara “Hayatımı yaşıyorum. Gerçekten mutluyum,” diyerek yanıt verdi. Birçok kişi Star’ın Marhold ile birlikte olmasının, Star’ın ırkçı geçmişini unutturmak amacıyla yaptığını ileri sürüyor. Çünkü Jeffree Star’ın ırkçı söylemlerde bulunduğu birçok videosu bulunuyor. 

Star konuyla ilgili son olarak şunları söyledi,

“İnsanları eğlendiren ve insanlara para kazandıran yalanların ve dedikoduların olduğunu biliyorum. Dünyanın nasıl işlediğini biliyorum. Bu yüzden bu dedikodular beni hiçbir zaman rahatsız etmiyor. Sadece bir süredir bekar olan biriyle takıldığımı bilseniz yeter.” 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 Paylaşımlar
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin