fbpx   .  

İzleyin: Jennifer Lopez, Dansçı Gay Çiftin Yeni Hayranı Oldu

World of Dance heyecanı giderek artıyor. NBC’de 3. sezonu yayına giren yarışmanın eşcinsel ikilisi “Jonathan y Jorge”, insanın içini kıpır kıpır ediyor. 

Öncelikle belirtelim, ikili sevgili değil. 

Salsa, tipik olarak bir kadın ile bir erkek tarafından yapılan bir dans. Orlando’lu Jonathan ile Lima’lı Jorge’nin performansı ise başta jüri olmak üzere herkese dansa dair bildiklerini unutturacak cinsten.

 

Jennifer Lopez, Derek Hough ve Ne-Yo de bizimle aynı düşüncede. Hatta Lopez, “El Anillo” şarkısı eşliğinde dans eden ikili için bir nebze daha etkilenmiş durumda. En azından PRIDE’a yaptığı açıklamalar onu gösteriyor.

 

“Bu işleri değiştirecek bir performans, çünkü bu dans genelde bir kız ile yapılır. Sağa sola atıp tutarsın ve salsanın tüm güzelliklerini sergilersin.”

“Fakat dans kendini ifade etmenin ve sınır tanımamanın en güzel yolu. Kendi fikirlerini ve kendi mesajını tamamen kendi tarzınla ifade edebilirsin.”

“Geçtiğimiz sene modern dans yapan bir çiftimiz olmuştu fakat salsa modern danstan farklı.”

Lopez, mevcut politik atmosfere de göndermede bulunarak çeşitliliğin önemine değiniyor.

“Bu kanal özellikle ABD’nin muhafazakar kesimleri tarafından da bir hayli izleniyor. Dolayısıyla bu görüntü bazı yerlerde şok etkisi yaratacaktır. Fakat onlar da insan ve onların da kendilerince bir hikayeleri var.”

İkilinin ilk bölüm skorları bir hayli iyi ve görünüşe göre Jonathan ile Jorge adını ilerleyen günlerde daha sık duyacağız. Bizim aklımızdan geçen ise şu; acaba yolları buralara düşer mi???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.