JoJo Siwa, Kız Arkadaşını Instagram Üzerinden Tüm Dünyaya Tanıttı

 JoJo Siwa, Kız Arkadaşını Instagram Üzerinden Tüm Dünyaya Tanıttı
Digiqole ad

Ocak ayının sonlarında, Dance Moms ve TikTok yıldızı, açılarak internet üzerinden şok dalgaları göndermişti. Açılması, kendi adını taşıyan milyar dolarlık markasının yüzü olan ve bir hafta boyunca yavaş yavaş cinselliğini doğrulayan 17 yaşındaki çocuk için çok aşamalı bir süreçti. Haftanın sonunda, kişisel olarak yaşadığı en mutlu kişi olduğunu söylediği bir video yaptıktan sonra Siwa’nın evi ihbar üzerine yanlışlıkla basılmıştı.

Siwa, arkadaşının Instagram hesabında bu çileyi anlatırken hayranlarına kız arkadaşını gösterdi. 

“Bir yıldan uzun süredir en iyi arkadaşım olduktan sonra, 8 Ocak 2021’de bu olağanüstü insana Kız Arkadaşım demeye başladım … ve o zamandan beri şimdiye kadarki en mutlu halimdeyim! O cidden dünyadaki en sevgi dolu, en destekleyici, en koruyucu ve en mükemmel insan. Ve ona benim diyebiliyorum! Seni her geçen gün daha çok seviyorum!”

Geçen hafta Siwa, Jimmy Fallon’a kendisini açılmaya teşvik eden bir kız arkadaşı olduğunu söylemişti. O zamanlar bir isim söylemedi, ancak ilişkinin uzun mesafe olduğunu ve çok FaceTime yaptıklarını söyledi. Şimdi hepimiz Kylie’yi tanıyoruz.

Kylie kendi Instagram hesabından “En iyi arkadaşınıza aşık olun, çocuklar” diye yazdı.

“Bu, tüm dünyadaki EN İYİ duygu. En sevdiğim insanla bir aya. Seni seviyorum Sharky.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin