Justin Bieber Miss Fame’e Yeni Klibinde Oynaması İçin 500 Dolar Teklif Etti!

 Justin Bieber Miss Fame’e Yeni Klibinde Oynaması İçin 500 Dolar Teklif Etti!
Digiqole ad

RuPaul’s Drag Race’in 7. sezonunda ortaya çıkan göz alıcı drag queen Miss Fame, Justin Bieber’ın ekibini, yeni müzik klibinde yer alması için sadece 500 dolar teklif etmesinin ardından yeteneklerini aşağıladıkları sebebiyle suçladı.

Miss Fame Instagram hikayesine,

“500 dolara saç ve stil masraflarını karşılayamazsın. New York’tan Los Angeles’a uçak bileti fiyatlarından bahsetmiyorum bile,” yazdı. “Eğer Justin Bieber’ın klibinde bir LGBT sanatçısına yer vermek istiyorsanız en azından masraflarını karşılayın ve yeteneğinin hakkını verin.”

Sanatçı, özellikle Bieber’ın 265 milyon dolar net varlığını göz önünde bulundurarak, uygun bir ücret sunmadıkları takdirde klipte yer almayı reddetti.

“Kiramı deneyimlerimle ödeyemem. Teklifinizi saygıyla reddediyorum. İnsanlara saygı duyun ve emeklerinin karşılığını verin. Eğer hizmetimi talep ediyorsanız ücretimi ödeyin. Benim de ödemem gereken faturalarım, kiram var. Yeteneğimi aşağılamanız için izniniz yok ve kuirliğim bir trend parçasından ibaret değil.”

PinkNews’e göre, Bieber’ın ekibi Miss Fame’e cevap verdi ve özür diledi. Şarkıcının ücretlendirme veya ödeme yapma sürecine dahil olmadığını söyledi.

Kendisini LGBT topluluğunun bir parçası olarak tanımlayan müzik klibinin direktörü, Miss Fame’in klipte yer almasını istemiş olsa da görünüşe göre ona uygun ücretlendirme yapmayı öngöremedi. Diğer sanatçılara da klipte oynamaları için aynı miktarda ücret teklif edildi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

109 Paylaşımlar
Paylaş109
Tweetle
Paylaş
Pin