Haberler Sinema

Kate Winslet ve Saoirse Ronan Yeni Filmlerinde Lezbiyen Aşıkları Canlandıracak

GMag
Yazar: GMag

Kate Winslet ve Saoirse Ronan yeni filmlerinde lezbiyen aşıkları canlandıracak. “Ammonite” adlı filminin yönetmenliği “God’s Own Country”den de bildiğimiz Francis Lee tarafından yapılacak.

Film, gerçek bir hikayeden esinleniyor. 1799 doğumlu paleontolog Mary Anning, Londralı bir kadın ile apansız bir aşk içine düşüyor. 

Filmin yapım süreci 2019 Mart’ta başlayacak. “Avatar 2″nin çalışmalarını yeni bitiren Oscar ödüllü oyuncu Kate Winslet yoğun ve yorucu tempoya alışkın olsa da, İrlandalı oyuncu Saoirse Ronan “Mary Queen of Scots”tan sonra dinlenmeyi düşünüyor. 

Irish Independent’in haberine göre, Ronan yapım sürecindeki zorluklardan bıkmış durumda ve dinlenmek istiyor. Genç oyuncu, her gün oturmayı imkansız kılan etekler ve korseler giymekten yorulduğunu dile getiriyor. 

Yönetmen Francis Lee ise “Twitter’a ara veriyorum. Görünüşe göre bir film yapacağım.” tweeti ile hayranlarını heyecanlandırdı. 

“God’s Own Country için göstermiş olduğunuz inanılmaz destek için teşekkürler. Şimdi yeni bir filmin zamanı”

God’s Own Country’de başrol olarak Josh O’Connor ve Alec Secăreanu yer almıştı.

Filmde Yorkshire’da yaşayan genç bir çiftçinin, aile çiftliğine gelen Romanyalı genç ile değişen hayatı anlatılıyordu ve hikaye büyük sansasyon yaratmıştı.

Saoirse Ronan, daha önce İrlanda’nın evlilik eşitliği referandumunda oyunu eşitlikten yana kullanacağını, aksi bir sonuç çıkarsa büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağını dile getirmişti. 

Yorum Yaz

0 Paylaşımlar
+1
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin