fbpx   .  

İzleyin: Katy Perry, Son Klibinde LGBT Hayranlarını Mı Elde Etmeye Çalışıyor?

Dün dünyanın dört bir yanındaki KatyCatler; kraliçeleri, uzun zamandır bekledikleri Witness albümündeki Hey Hey Hey şarkısının klibini yayınlayınca çok mutlu oldular. 

Hikayenin ana konusu, Katy Perry’nin gay hayranlarıyla olan ilişkisi. Bir kadını öptüğünü ve bunun hoşuna gittiğini söyleyen de Perry’nin ta kendisiyle sonuçta! (I Kissed A Girl şarkısı).

Şarkıcı her zaman, Roar ve Firework gibi şarkılarıyla LGBT hayranlarının yanında olduğunu belli belirsiz de olsa gösteriyordu. Ancak son zamanlarda LGBT hayranlarıyla özel bir bağ kurmaya çalışıyor. Ve bu durum Hey Hey Hey klibinde açıkça gözler önüne serilmiş. Klipte Joan of Arc kıyafeti gökkuşağı renklerinden oluşuyor. Endişelenmeyin KatyCatler, Perry’niz sizi koruyacak!

 

Klipteki şuh bir gay olan en yakın arkadaşı onun bu kostümü giymesine yardım etmiş bile olabilir! Katy, eşcinsel kültürüne olan derin anlayışıyla seni kazandı mı? Videoyu izleyin, yorumlarınızı bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.