Haberler Sinema

Keira Knightley, “Bend It Like Beckham” Filminin Lezbiyen Bir Devam Filmini İstiyor

GMag
Yazar: GMag

Keira Knightley, Bend It Like Beckham filminin lezbiyen bir son ile bitmesi gerektiğini düşünüyor. Ve bu düşünceyi hayata geçirmek için bir devam filmi çekmek istiyor. Dikkat! Bu yazı, filmin orijinaline dair spoiler içerebilir.

2002 yapımı filmde oynayan Knightley’e Jules Paxton eşlik etmişti. Film, ailesinin isteklerine kulak asmayıp futbol sevdasının peşinde olan bir çocuğu anlatıyor.

Filmde iki iyi arkadaş olan Jules ve Jess’in arası, Jess takım koçunu öpünce bozuluyor.

Jules’in annesi ise iki kızın lezbiyen olduğuna dair kurduğu düşüncelere kapılıp, Jess’e hakaret maksadı ile lezbiyen diyor.

Filmin bitiş sahnesinde ise iki dost ortaklaşa çalışarak oynadıkları takımın final maçında golünü atıyor. 

Bend It Like Beckham, 50 milyon dolar hasılat yapmış fakat hayranların, “Jess ile Jules birlikte olmalıydı” eleştirilerine maruz kalmıştı.

Geçtiğimiz günlerde bahsi açılan filmden ve filmin sonuna dair sorulardan sonra Knightley’nin cevabı ise şu şekilde oldu:

“Kesinlikle birlikte olmalılardı. Harika olurdu. Belki de bunun gerçekleştiği bir devam filmi gerekiyordur.”

Aktris yakın tarihte Colette adlı yapımda biseksüel bir yazarı canlandıracak. 

“Gay erkekler, muhtemelen kendilerini kabul ettirmek için mücadele etmek zorunda kaldıkları için farklı bir duygusal zekaya sahip. Bu farklı bir süreç.”

“Heteroseksüel bir kadınım biliyorum, belki de bunları konuşmam abes geliyor. Fakat hissediyorum, empati kuruyorum.”

Yakın zamanda LGBT problemlerine dikkat çeken ve LGBT’ye destek veren heteroseksüel isimler arasında Chloë Grace Moretz de bulunuyor. Moretz, gay dönüşüm terapisini ele alan The Miseducation of Cameron Post filminde rol alıyor. 

Yorum Yaz

13 Paylaşımlar
+1
Paylaş13
Tweetle
Paylaş
Pin