Kellogg’dan LGBT Eşitliğine Destek İçin Renkli Mısır Gevreği: All Together

 Kellogg’dan LGBT Eşitliğine Destek İçin Renkli Mısır Gevreği: All Together
Digiqole ad

Kellogg, birliği sembolize eden ve LGBT eşitliğine destek olan bir kutuda bulunacak mısır gevreği “All Together”ı geçtiğimiz gün duyurdu.

Renkli mısır gevreği, LGBT farkındalığına ışık tutan “Spirit Day”i kutlamak için tasarlandı. “Spirit Day” Ekim ayının üçüncü perşembe günü kutlanıyor. Gördüğünüz gibi kutu canlı renklere, ve Tony, Tiger, Toucan Sam, Snap, Crackle ve Pop gibi ikonik maskotlara sahip. Mısır Gevreğinde, Froot Loops, Frosted Flakes, Frosted Mini-Wheats, Raisin Bran, and Rice Krispies ile doldurulmuş altı ayrı küçük kutu bulunacak, yani bu tahılların hepsi aynı kutuda bir araya geliyor. Bu şekilde firma şu mesajı vermek istiyor: Sizler uyum içinde yaşamayı hak ediyorsunuz ve cinsel eğiliminiz ne olursa olsun kabul edilmelisiniz.

Kellogg’un başkan yardımcısı olan Priscilla Koranteng, Kellogg’da çalışanlar için, “İş yerlerinde, pazar yerlerinde ve topluluk içinde eşit ve kaynaştırıcı olmaya sıkı bir şekilde bağlılar,” açıklamasında bulundu ve aynı zamanda şirketin uzun zamandır LGBT destekçisi olduğunu ekledi. Kellogg, medyada LGBT’yi savunan örgüt GLAAD’a, zorbalık karşıtı kampanyasını desteklemek için 50.000 dolar bağış yapacaklarını da belirtti. Şu bir gerçek ki her ne kadar birçok şirket gökkuşağı temalı ürünleri sırf eşcinseller alsın diye yapıyor olsa da, Kellogg bunun tam tersini, LGBT eşitliğine katkıda bulunmak için yapıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

23 Paylaşımlar
Paylaş23
Tweetle
Paylaş
Pin