İzleyin: Lady Gaga, Vegas Konserinde Feci Şekilde Düştü!

 İzleyin: Lady Gaga, Vegas Konserinde Feci Şekilde Düştü!
Digiqole ad

Gaga, Perşembe akşamı (17 Ekim) Las Vegas’ta verdiği konserinde bir hayranın kucağındayken feci bir şekilde düştü.

33 yaşındaki ünlü sanatçı Park Theater’daki konserinde bir hayranını sahneye davet etti. Ancak hayranının kucağındayken, ikisininde ayağının kayması nedeniyle sahneden düştüler.

Düşüş anı seyirciler tarafından kaydedildi. Hayranlar, idollerinin bu şekilde düştüğünü görünce korku dolu anlar yaşadı.

Kronik ağrıya neden olan fibromiyerji ile yaşayan Gaga, olaydan sonra açıklama yaparak hayranının kazayla ilgili bir suçunun olmadığını ve her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

Gaga’nın düştükten hemen sonra, “Sorun yok, sorun yok, sadece sahneye geri dönebilmemiz için bir merdivene ihtiyacımız var.” Dediği duyuldu.

James isimli hayranına dönüp, “İyi misin? Sorun değil, senin bir suçun yok. Öyle fena düştükten sonra bi’ çay içmeliyiz. Ne düştük ama!” dedi.

Olayın şoku ve üzüntüsüyle James, on yıldan fazladır kendisine hayran olduğunu söyledi. Gaga ise;

“Harikasın. On bir yıl demek. Birbirimizi o kadar seviyoruz ki sahneden uçtuk! Daha öncede sahnede düştüğüm oldu… ama yaptığımız şey neydi biliyor musun? Birbirimizin kollarındaydık, Titanik’teki Jack ve Rose gibiydik.”

Hayranlar, 2013’te düştüğü zaman kalçasını kıran ve Born This Way Turnesini yarıda kesmek zorunda kalan Anne Canavar’ın, kalıcı bir yaralanması olmaması için diye dua ediyor.

Geçen yıl Aralık ayında başlayan Enigma şovları, Mayıs 2020’ye kadar devam edecek.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

28 Paylaşımlar
Paylaş28
Tweetle
Paylaş
Pin