‘Yaşım Biraz Daha İlerlediğinde Cinsiyet Değiştirip Barbie Bebeğe Dönüşebilirim.’

 ‘Yaşım Biraz Daha İlerlediğinde Cinsiyet Değiştirip Barbie Bebeğe Dönüşebilirim.’
Digiqole ad

Ken bebeğin vücut bulmuş hali Rodrigo Alves eğer “mükemmellik” arayışına devam ederse Barbie bebeğe benzemek için işlemlere başlayabileceğinin altını çizdi.

Rodrigo Alves Ken bebeğe benzeyebilmek için bir servet harcayıp 60 estetik operasyon ve yüzlerce estetik prosedürden geçmişti.

Televizyon yüzü Alves şimdiyse İtalyan basınına vücudunun işlem görmemiş tek yerine de operasyon yaptırmak istediğine yönelik beyanatlarda bulundu.

Daily Mail’e konuşan Alves şu cümleyi de tekrar edip durdu: “Yaşım biraz daha ilerlediğinde cinsiyet değiştirip Barbie bebeğe dönüşebilirim.”

Ne var ki görüntüsüne olan takıntısının giderek kötüleştiğini ve sürekli bakım gerektirdiğini de itiraf etti.

“Ken bebeğin vücut bulmuş hali gibi yaşamak hiçbir zaman kolay değildi.

“Sürekli bakım gerekiyor. İşlem görmüş bazı yerlerim deformasyona uğruyor ve sürekli olarak onarılmaları gerekiyor,” diye konuştu.

34 yaşındaki Alves operasyonların en belirgin yan etkilerinin saçlarında gözlemlendiğini de belirtti.

“İki kez saç implantı operasyonu geçirdim ve birkaç hafta içinde bir yenisini yaptırmam gerekiyor, çünkü doğuştan böyle değildim.”

Bu etkiler yüzünden Alves hayatının da fiziksel olarak etkilendiğini görmeye başlamış ve yağ aldırma gibi düzenli olarak yaptırdığı bazı işlemleri yaptırmama kararı almış.

“Yağ aldırmaya veda ediyorum. İstediğimde ya da ihtiyacım olduğunda yüz gerdirme operasyonundan vazgeçecek değilim, yalnızca yaşam tarzımı değiştiriyorum. Bu da iyi bir diyet ve hayatımda ilk kez spor salonuna gitmek demek oluyor.”

The Sun’dan aldığımız bilgilere göre Alves bugüne dek yaptırdığı estetik operasyonlara 101 bin dolara yakın masraf yapmış.

Yaptırdığı bu sayısız ameliyatın sağlık açısından risklerine karşın Alves estetik bağımlılığı olduğunu şiddetle inkar ediyor.

Hatta ve hatta, büyük anne ve babasından kendisine yüklü bir miras kalan Alves, bağımlı olabilmesinin mümkün olmadığını düşünüyor.

“Kimse plastik cerrahiye bağımlı olamaz,” diye diretiyor verdiği bir televizyon röportajında. “Böyle bir durum söz konusu bile değil.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin