fbpx   .  

İzleyin: Yeni LGBTİ+ Korku Filmi ‘They/Them’e Yakından Bakın

Kuir Korku Filmi “They/Them” yaklaşıyor!

En yeni slasher korku filmi bir LGBTİ+ dönüşüm kampında geçiyor ve Kevin Bacon, Theo Germaine, Anna Chlumsky, Quei Tann, Carrie Preston ve daha fazlasını bu filmde izleyebileceğiz.

 

“Birkaç kuir ve trans kampçı, ‘yeni bir özgürlük duygusu arayışı’ ile bir haftalık program için Whistler’a katılıyor. Kampın yöntemleri psikolojik olarak giderek daha rahatsız edici hale geldikçe, kampçılar kendilerini korumak için birlik olmak zorunda kalıyorlar. Gizemli bir katil kurbanlarını seçmeye başladığında işler daha da korkunç bir hale gelir.

 

Blumhouse filmi 5 Ağustos Cuma günü Peacock’da gösterime girecek.

Yazar ve yönetmen John Logan (Skyfall, Gladiator, The Aviator gibi filmlerin yönetmemi) yaptığı açıklamada, “They/Them hayatım boyunca içimde filizlendi. Hatırlayabildiğim kadarıyla korku filmlerini sevdim. Sanırım canavarlar öteki’ni temsil ediyor ve eşcinsel bir çocuk olarak farklı, yasa dışı veya yasak olan karakterlerle güçlü bir akrabalık duygusu hissettim. Büyürken hiç görmediğim karakterlerle kuirliği kutlayan bir film yapmak istedim. İnsanlar filmden uzaklaştıklarında, umarım bu çocukların birbirlerine olan inanılmaz sevgisini ve bu sevginin nasıl korunup kutlanması gerektiğini hatırlayacaklardır.”

Kevin Bacon, karısı Cora da dahil olmak üzere birkaç danışmanla birlikte Whistler Kampını yöneten dönüşüm kampı direktörü Owen Whistler’ı oynuyor.Anna Chlumsky, kampın doktoru ve en yeni çalışanı Molly’yi oynuyor.

Carrie Preston, kampçıların terapi seanslarından sorumlu lisanslı bir terapist ve kamp direktörü Owen Whistler’ın eşi Cora Whistler’ı oynuyor. Theo Germaine, Whistler’a katılmak “işe yaramazsa” ebeveynleriyle yasal olarak özgürleşmek için bir anlaşma yapan, dini bir geçmişe sahip, transseksüel ve ikili olmayan bir kampçı olan Jordan’ı oynuyor.

Quei Tann, ailesi kampa katılmaması halinde onu evden atmakla tehdit ettiği transseksüel bir genç olan Alexandra’yı oynuyor. Austin Crute, Whistler Kampı’nda bir haftalığına New York’a bir gezi için ailesiyle pazarlık yapan eşcinsel bir kampçı olan Toby’yi oynuyor. Monique Kim, gerçekte kim olduğuyla savaşmayı bırakmak isteyen biseksüel bir kampçı olan Veronica’yı oynuyor.

Anna Lore, uyum sağladığında nihayet sevileceğini varsayarak, gizli bir lezbiyen kampçı olan Kim’i oynuyor. Cooper Koch, yüzme bursu kazanma ve eşcinsel olma konusunda açıkça başaramayacağını düşündüğü babasının kardeşlik işlerine katılma hayalleri olan bir sporcu olan Stu’yu oynuyor. Darwin del Fabro, hayatı boyunca katlandığı ısrarlı lakaplardan ve zorbalıktan bıkmış hassas bir eşcinsel kampçı olan Gabriel’i oynuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.