fbpx   .  

İzleyin: Hunter Schafer, Girl in Red’in Yeni Müzik Videosunu Yönetti

Norveçli şarkıcı ve söz yazarı Girl in red, Hunter Schafer’in yönettiği yeni bir müzik videosu ile geri döndü.

Asıl adı Marie Ulven olan müzisyen, son birkaç yıldır “Girl in red dinler misin?” sorusuyla kuirlerin vazgeçilmezi oldu. Hatta kadınlara “kızlardan hoşlanıyor musun?” diye sormanın göz kırpma yolu haline geldi.

İlk albümü, if i could make it go quiet, Nisan 2021’de çıktı. Bir yıl sonra, o albümden “hornylovesickmess” şarkısını içeren dördüncü bir müzik videosu yayınladı.

 

Hayranlar zaten şarkının kendisine oldukça aşinalar. Şarkı, hala düşündüğü birine yeterince müsait ya da özenli olamadıktan sonra gelen pişmanlık hikayesini anlatıyor.

Seninle aynı şehirdeyim

 

Ama yanına gelmiyorum

Çünkü yapmam gereken çok şey var

Ve bu en boktan bahane

Video, Ulven’in otobüslerde ve boş, çöp dolu sokaklardaki görüntülerinin ardından dökülmekte olan bir odada başka bir kadın ile yan yana olduğu, tuhaf ama kederli birtakım görüntüler ile özlem ve pişmanlığı bizlere yansıtıyor.

Jules “Albümün yıl dönümü için Hunter ile bir video çekebilmek çok güzeldi” dedi. İlk defa beraber vakit geçirdikten sonra çok fazla fikrimiz vardı ve bu şekilde orijinal fikirlere sahip olan biriyle birlikte çalışmak gerçekten harikaydı.” Dedi.

Schafer, Euphoria dizisindeki Jules rolüyle tanınıyor. Aynı albümdeki single’lardan birinin seriden esinlendiğini düşünürsek, bu iş birliği özellikle hayranlar için heyecan verici. Ulven, Zendaya’nın oynadığı karakter olan Rue’nun Jules ile olan karmaşık ilişkisinin ardından albümdeki bir şarkıya “Rue” adını verdi.

Bu müzik videosu, Schafer’in ilk yönetmenlik deneyimi ve umarız ki bu ikili arasındaki son iş birliği olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.