fbpx   .  

İzleyin: Kült Dizi Queer As Folk’tan İlk Fragman

Queer As Folk, olabildiğince meydan okuyan, seksi, cesur ve kuir olmanızı istiyor.

Pop yıldızı Dua Lipa bir keresinde, “Onun altındaysanız, onu geçemezsiniz” (And if you’re under him, you ain’t gettin’ over him) demesine rağmen, sevilen kült serisinin merakla beklenen, modern yeniden yapımının ilk fragmanı, şu sloganla bu fikri alt üst ediyor:

“Birini aşmanın en iyi yolu, başka birinin altına girmektir
.”

Ancak fragman aynı zamanda bu yeniden yapımın sadece seks, aşk, arkadaşlıklar ve kalp kırıklığı ile ilgili olmadığını da açıkça ortaya koyuyor. Hayranların Peacock’s Queer As Folk’ta tanışmayı dört gözle beklediği Brodie (Devin Way), Ruthie (Jesse James Keitel), Mingus (Fin Argus), Shar (Candace Grace), Julian (Ryan) gibi karakterlerle tanıştık. O’Connell) ve Noah (Johnny Sibilly). Fragmanda yer alan önemli konuk oyuncular arasında Nyle DiMarco (Leo olarak), Benito Skinner (Jack Cole Jordan olarak), Juliette Lewis (Judy olarak) ve Kim Cattrall (Brenda olarak) yer alıyor.

Stephen Dunn tarafından yaratılan ve yönetilen, yapımcılığını Russell T. Davies (orijinal İngiliz dizisi Queer As Folk’un yaratıcısı) ve Jaclyn Moore (Love Life, Dear White People) tarafından yazılan bu yeniden yapım, Queer As Folk dünyasını yeniden canlandırmaya hazırlanıyor. Queer As Folk’un orijinal Amerikan versiyonu 2000 ile 2005 yılları arasında beş sezon boyunca Showtime’da yayınlandı. Şimdi, tamamen yeni bir nesil, ABD’deki ve dünyadaki LGBTİ+ bireyler çok farklı bir zamanda Queer As Folk’u deneyimleyecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.