Kocasından Boşandıktan Sonra Kızının Eski Sevgilisiyle Çıkmaya Başlayan Adam: Sırılsıklam Aşığım!

 Kocasından Boşandıktan Sonra Kızının Eski Sevgilisiyle Çıkmaya Başlayan Adam: Sırılsıklam Aşığım!
Digiqole ad

Tony ve Barrie Drewitt-Barlow, İngiltere’de taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi olan ilk eşcinsel çift.

Fakat bu ilkleri yaşayan çift ayrılıyor. Bunun üzücü bir haber olduğunun farkındayız ama bekleyin, dahası var.

Tony ve Barrie Drewitt-Barlow, 90’lı yıllarda, kızları Saffron’un dünyaya gelmesiyle birlikte, taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi olan ilk eşcinsel çift olmuştu. Ancak yıllar süren evliliklerinin ardından çift ayrılma kararı aldı çünkü çiftlerden biri, kızının eski sevgilisinden hoşlanıyor.

Barrie boşanmadan sonra, biseksüel ve 25 yaşındaki genç Scott Hutchinson’a “sırılsıklam aşık” olmuş.

Hutchinson, yedi yıl boyunca Barrie’nin kişisel asistanlığını yapmıştı ve bu iki yıl boyunca ikisi arasında bir tür yakınlaşma olduğu açığa çıktı. Belli ki aralarındaki yakınlık, Barrie’nin evliliğini bitirmesine yetecek derecede güçlüymüş.

Barrie, The Sun’a, “Scott’a aşık oldum ve o da aynı şekilde bana aşık oldu. Bu yaşta benim yaşımın yarısı olan ve Tony haricinde başka birine karşı böyle hisler hissetmek aptalca geliyor,” dedi.

Kocalar, evlilikleri boyunca birbirlerinden uzaklaştı ve hatta yataklarını bile ayırdı. Bundan dört yıl sonra ilişkileri tamamen kopuk hale geldi. Barrie, Tony’nin gerçek aşkı olduğunu söylüyor ve “Ona hep tapacağım. O tanıdığım en hassas, en sevgi dolu insan.  Ancak yolun bir kısmından sonra sadece arkadaş olarak hissetmeye başladık.”

Ayrıca Barrie, “Eğer orta yaş krizi geçiriyor olsaydım kendime Porsche 911 alırdım,” diyor. 

Kızının eski erkek arkadaşıyla olan ilişkisi için de, “yavru köpeklere olan sevgi” gibiydi diyerek, aralarında hiçbir zaman cinsel ilişki yaşanmadığını söylüyor.

İkilinin arasını yapan, aslında kanser teşhisi konduktan sonra sağlığı kötüleşmeye başlayan kocası Tony’di. Barrie, “Scott’a aşık olmaya başlamamın asıl sebebi Tony’di. Bana, ‘Eğer ölürsem, seni birlikte görmek isteyeceğim insan Scott olur,” diye açıkladı. Oysaki başta kendisi aralarındaki yaş farkından dolayı kocasının dediklerini saçma bulup bu düşünceyi başından savmış.

Barrie, kocasıyla konuştuğu zamanı “Onunla ‘Bu benden kurtulma yolun falan mı?’ diye alay ettim ve bana ‘Hayır, başıma bir şey gelmeden önce senin mutlu olduğunu görmemi sağlayacak bir şey,’ dedi,” diye anlattı.

Barrie ve Scott çıkmaya başladığında, kocalar “çocuklarının iyilikleri” için dostça boşanmaya karar verdi.

Barrie, “bunun gerçek bir anlaşma” olduğu konusunda ısrar ediyor ve kendisi şimdi yeni erkek arkadaşı, eski kocası ve iki çocuğuyla beraber yaşıyor. Barrie bulunduğu durumdan ötürü, “Toplulukta yaşıyormuşum gibi hissediyorum,” diye şaka yapıyor. “Çocuklarımız hala diğer ailelerin olduğundan daha istikrarlı bir ev ortamına sahip. Ancak tek fark, babalarının yeni bir erkek arkadaşı olması ve artık daha büyük bir aile olmamız.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

49 Paylaşımlar
Paylaş49
Tweetle
Paylaş
Pin