Kristen Bell: Kızlarımın LGBTİ+ Olup Olmaması Umrumda Bile Değil Çünkü ‘Aşk, Aşktır’

 Kristen Bell: Kızlarımın LGBTİ+ Olup Olmaması Umrumda Bile Değil Çünkü ‘Aşk, Aşktır’
Digiqole ad

Kristen Bell, kızlarının LGBTİ+ olup olmadığını önemsemediğini çünkü “aşkın mücadele verdiğin” bir şey olmadığını söyledi.

Bell, Channel Q ile yaptığı bir röportajda, kızlarının gelecekte kimi seveceğini ve cinsel yönelimlerinin ne olacağını umursamadığını çünkü bunun kendi işi olmadığını söyledi.

The Good Place yıldızı,

“Kızlarımın gelecekteki kariyerinin veya cinsel yöneliminin ne olacağını umursamayacağımı biliyorum, sadece onları sevmek istiyorum ve ellerinden tutmak istiyorum. Yoksa nefreti yaymanın amacı nedir ki?”

“İçten bir şekilde biliyorum ki insanlar insandır ve aşk aşktır. Aşk, mücadele verdiğin bir şey değildir ve hayatında mutluluk arıyorsan bunu göz önünde bulundurmalısın.”

“Bu yüzden kim kimi sevmiş neden umurumda olsun? Bu benim işim değil.”

Kristen Bell, geçtiğimiz ay çocuklara eşitlik ve ırkçılık konularında eğitim vermeyi amaçlayan The World Needs More Purple People isimli bir çocuk kitabı yayınladı. Kendisinin “ırkçılık karşıtı” ve “güzel ahlaklı” çocuklar yetiştirmeye çalıştığını söyledi.

“Kocamla ben 18 yıl boyunca kabus gibi olacak kızlar yetiştirdiğimiz konusunda sık sık şakalaşıyoruz. Fakat Tanrı’ya şükürler olsun ki kızlarım, yeni fikirlere açık, nazik ve güzel ahlaklı kadınlar olacaklar ve bunun için minnettarım.”

“Birinin beni takdir etmesini beklemiyorum. Çözümün bir parçası olacağım. Bence beyazların bu çözümün bir parçası olması gerekli. Bağış yaptıklarında takdir edilmek için değil ‘Buradayım, dinliyorum ve çabalıyorum,’ demek için gönderi paylaşmaları gerekli.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

46 Paylaşımlar
Paylaş46
Tweetle
Paylaş
Pin