Marwan Kenzari ve Luca Marinelli, The Old Guard’ın Devam Filmi Hakkında Konuştu: Sabırsızlanıyoruz!

 Marwan Kenzari ve Luca Marinelli, The Old Guard’ın Devam Filmi Hakkında Konuştu: Sabırsızlanıyoruz!
Digiqole ad

Geçtiğimiz hafta Netflix’te yayınlanan aksiyon filmi, yüzyıllardır yaşamakta olan ve müthiş yeteneklere sahip bir grup ölümsüzün kötülerle olan mücadelesini anlatıyor.

Gina Prince-Bythewood tarafından yönetilen filmin kadrosunda Charlize Theron (Atomic Blonde), Kiki Layne (If Beale Street Could Talk), Matthias Schoenaerts (The Danish Girl), Chiwetel Ejiofor (12 Years a Slave) ve Harry Melling (Harry Potter) gibi isimler bulunuyor.

The Old Guard, Theron’un performansı ve Kenzari ile Marinelli isimli eşcinsel karakterler arasındaki hikaye sebebiyle eleştirmenlerden beğeni toplamayı başardı.

Filmde, karakterlerin en az 900 yıldır birlikte olduğunu görüyoruz ve bir sahnede ikili arasında geçen olay, 2020’nin kuir filmleri arasında en ateşli ve en içten sahnelerden biri niteliğinde.

Prince-Bythewood geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda senarist Greg Rucka’nın The Old Guard’ı üç filmlik bir seri olarak tasarladığını söyledi. Zenzari (Aladdin) ve Marinelli (Martin Edin) ile Zoom üzerinden yapılan bir röportajda ikiliye devam filminde karakterlerini nerede görmek isteyecekleri soruldu.

Marinelli, “Her zaman birlikte görmek isterim,” dedi.

Kenzari, “İlişkinin başladığı zamana flashbackler vasıtasıyla gidip geçmişte neler yaşandığını görmek isterim,” diye açıkladı. “Aynı zamanda birbirlerini kaybetmeleri halinde ne olacağını görmek isterim.”

“Yine de hikaye o kadar içten ve iyi hazırlanmış ki sırada ne yaşanacağını öğrenmek için sabırsızlanıyorum.”

Kenzari, “Bir oyuncu olarak orijinal ve içten şeyler yapmak istiyorsun. Şahsen daha önce böyle bir şey hiç görmemiştim,” dedi.

The Old Guard, ABD ve İngiltere’de Netflix’te yayınlandıktan sonra en çok izlenen filmler arasına girdi. Yayınlanmasının üzerinden bir hafta geçse de film, listelerde ikinci sırada bulunuyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

35 Paylaşımlar
Paylaş35
Tweetle
Paylaş
Pin