Luca Guadagnino: Yeni Dizim Call Me By Your Name’e Benzemiyor

 Luca Guadagnino: Yeni Dizim Call Me By Your Name’e Benzemiyor
Digiqole ad

CMBYN’nin devam filmiyle, Scarface’in tekrar yapımıyla ve Lord of the Flies’ı beyaz perdeye uyarlamakla uğraşan Luca Guadagnino, HBO’nun yeni dizisi We Are Who We Are ile televizyon hayatına atılmakla meşgul.

Önümüzdeki eylül ayında yayınlanması beklenen Jack Dyln Grazer ve Jordan Kristine Seamon’un başrollerinde olduğu sekiz bölümlük dizi, İtalya’da askeri üste yetişen Amerikalı çocukları anlatacak ve 2016 yılına yakın bir tarihte geçecek. Dizinin gençlik ve cinselliği keşfetme teması, Call Me By Your Name ile kıyaslamalara yol açabilir fakat Guadagnino, dizinin CMBYN’den tamamıyla farklı olduğunu söylüyor.

Guadagnino, Variety ile geçtiğimi günlerde yaptığı röportajında,

“İnsanların tembelliğinden hiçbir zaman söylenmeyeceğim ama bu kulağa tembelce geliyor. Call Me By Your Name, sinematik bir anlatımla geçmişte yaşananları göz önüne seriyor. Bu diziyse günümüzdeki beden ve ruhları ele alıyor. Bu yüzden ikisinin çok farklı olduğunu düşünüyorum,” dedi.

Dizinin 2016 yılında başkanlık seçimleri zamanında geçeceğini, CMBYN’deki olaylarınsa 80’lerin başlarında yaşandığını belirtti.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

15 Paylaşımlar
Paylaş15
Tweetle
Paylaş
Pin