Kristen Stewart Eşcinsel Bir Süper Kahraman Rolü İstiyor!

 Kristen Stewart Eşcinsel Bir Süper Kahraman Rolü İstiyor!
Digiqole ad

Evet, yanlış okumadınız: Kristen Stewart, gerçekten eşcinsel bir süper kahraman rolünü canlandırmak istediğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta sonu 2019 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde, yeni filmi Seberg’in tanıtımını yapan eşcinsel oyuncu (ve yakında Charlie’nin Melekleri’nin de yıldızı olacak), sınırlı sayıda gazetecinin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında konuya değindi.  Stewart geçen hafta Harper’s Bazaar dergisine verdiği röportajda, Hollywood yapımcılarından birinin Marvel filmlerinden birinde rol almak istiyorsa “kız arkadaşının elini tutmamasını” tavsiye ettiğini söylemişti.

Tabii K-Stew bu tavsiyeyi göz ardı etti ve muğlak eşcinselliği cazibesinin büyük bir parçası haline geldi (Stewart kendini lezbiyen veya biseksüel olarak tanımlamıyor, etiketlerden uzak durmayı tercih ediyor). Variety’nin haberine göre Seberg filminde başrolü paylaştığı oyuncu Anthony Mackie’yle (Marvel’ın Captain America: The Winter Soldier filmindeki namı diğer Falcon) TIFF konferansındayken bu konu gündeme geldiğinde Stewart, “büyük bir şirket benzeri bir marka” olduğundan Marvel’ı örnek gösterdiğini söyledi.

Mackie’nin yanında oturan Stewart, “Eşcinsel çocukları, eminim ki süper kahraman rolünde oynamaları için işe almayı isteyeceklerdir,” diyerek şaka yapıp güldü.

Mackie, Stewart’ın hangi süper kahraman rolünde oynayacağını düşündüğü sorusu yöneltildiğinde durakladı. “Bu gerçekten iyi bir soru,” cevabını verdi.

Stewart araya girip “Eşcinsel bir süper kahraman!” dedi.

Mackie, Stewart’ın yaptığı şakaya destek vererek basın mensuplarına, “Benim için muhteşem ve ufuk açıcı bir tecrübe olur. Anlarsınız ya (bu esnada Stewart’a bir bakış attı) bir sürü eşcinsel çocukla çalışmayı kastediyorum,” dedi.

Marvel… Bunları duyuyor musunuz? Kristen Stewart’a ve halka istedikleri şeyi vermelisiniz! Kimliğini saklamayan oyuncu, en az Ruby Rose’un The CW için Batwoman’ı canlandırmaya istekli olduğu kadar eşcinsel bir süper kahramanı canlandırmaya istekliyse hepimizin hoşuna gidecek bir şeyler gelecek demektir. Çok zeki olduğunu sanan bir kişinin Twitter’da, Stewart’ın Marvel için “fazla gay” olduğu yorumu yaptığı düşünülürse Stewart, D.C. Comics’in Catwoman rolüne de mükemmel uyum sağlayacaktır bizce. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

27 Paylaşımlar
Paylaş27
Tweetle
Paylaş
Pin