fbpx   .  

Kristen Stewart İki Yıllık İlişkilerinin Ardından Dylan Meyer İle Nişanlandı

Dylan Meyer sonunda Kristen’a yüzüğü taktı.

Kristen Stewart, SiriusXM’in “Howard Stern Show”unda Meyer’in, kendisine, iki yıllık ilişkilerinin ardından büyük soruyu sorduğunu duyurdu.

 

Stewart, Salı günü yaptığı açıklamada, “Evleniyoruz, kesin haber” dedi. “Bu teklifi duymayı çok istiyordum, bu yüzden ne istediğimi çok net bir şekilde fark ettirdim ve o da sinyali alarak sonunda teklifi etti. Evleniyoruz, oluyor.”

Nişan haberi, “Spencer” filminin yıldızının Stern’e, ünlü senaryo yazarına evlenme teklifi etmek için “bekleyemeyeceğini” söylemesinden neredeyse tam iki yıl sonra geldi – hem de sadece üç aylık flörtün ardından.

Stewart zamanında, “Bu konuda biraz makul davranmak istiyorum, ancak bence iyi şeyler hızlı oluyor” demişti.

“Yapacağım şeyler hakkında birkaç tatlı planım var. Gerçekten dürtüsel bir insanım. Ne zaman ne yapacağım belli olmuyor. Ne zaman olacağını bilmiyorum.”

31 yaşındaki Stewart, evlenme teklifini kimin yapacağı konusunda fikrini değiştirdikten sonra, ilişkilerinin başından beri Meyer’i sevdiğini bildiğini ve “konunun buraya geleceğinin baştan belli” olduğunu itiraf etti.

“Charlie’nin Melekleri” yıldızı, Meyer ile sekiz yıl önce tanıştı, ancak 2019’da ortak bir arkadaşlarının partisinde tekrar bir araya geldiler.

Çift, ilk olarak, Stewart’ın iki yıl boyunca birlikte olduğu model Stella Maxwell’den ayrılmasının ardından, New York’da bir barda öpüşürken birlikte görüntülenmişlerdi.

Aktris ayrıca daha önce Stern’e evliliğin kendisine hiç çekici gelmediğini, ama şimdi evlenmek konusunda “kesin emin” olduğunu söyledi.

Çift 2019’dan beri birlikteler.

“Bunun herhangi bir eski gelenekle alakası yok, doğru zaman geldiğinde anlıyorsunuz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.