fbpx   .  

Kuir Burçlar: Ekim ve Kasım’da Sizi Neler Bekliyor?

Havada değişim var!

Yazın sonuna gelmişken, yıldızlar gelecek aylarınız hakkında ne söylüyor?

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

 

Son zamanlarda hangi ilişkiler kötü hissettirdi, kuir Koç? İş, sosyal ve romantik ortaklıklardaki güç dinamikleri, 16 Eylül’de Mars Terazi’ye girdiğinde dengelenecek ve dengenin her zaman var olmadığını anlayacaksınız: bazen veren sizsiniz, bazen de alan siz olursunuz.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Kendinize şunu söyleyin: Yaptığım her şeyde seviliyor ve destekleniyorum. Eylül ayının 20’sindeki dolunay, size ışık tutuyor. 6 Ekim’de daha derin, daha üretken bir moda geçeceksiniz. 20’sinde, rüyalarınızı ve terapistinizi dinleyin. Duygusal bağımlılık iyidir, ancak özgürlük gerçek dengeleyicidir.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Dalgalara binebildiğiniz sürece bu düşüş size iyi gelecek. Güçlü bir büyük hava üçgeni 25 Eylül’de Mars, Satürn ve İkizler ayı ile aynı hizaya geliyor – tıpkı eşcinsel bir denizci gibi hayatın rüzgarlarından yararlanın! Merkür 27 Eylül’de geri hareketine başlıyor; Kendinizi daha dengeli ve üretken hissedeceksiniz.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eylül ve Ekim tam doğru yerlerde seni vurdu. Evinizde ve aile yaşamınızda enerji, şefkat ve kaliteli zaman var. Yemek yerken sohbetlere geri dönmek, gitarın tozunu almak ve birkaç tur söylemek için 27 Eylül’deki Merkür retrosunu ve 6 Ekim’deki yeniayı kullanın. 20 Eylül’de Balık burcundaki 9. evinizde dolunay, mistikliğe bir kanal açacak.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu sonbahar, sizden içe odaklanmanızı ve köklerden başlayarak çakralarınızı yeniden hizalamanızı istiyor. Kumda çıplak ayakla durun veya açık havada yoga dersi yapın. Mali durumunuzu yeniden değerlendirin ve yeniden tasarruf etmeye başlayın. Bu enerji sizi 23 Eylül’den itibaren büyük fikirlere hazırlayacak. 20 Ekim’de Koç’ta kutupları kucaklayıp dolunaya doğru eğilirseniz, her şeyin nasıl dengelendiğini göreceksiniz.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Kim olduğunuzu biliyorsunuz, bağımsız Başak, ama kim olmak istiyorsunuz? Yeni bir benliğin tohumlarını ekmek için Eylül ayının yeni ayını kullanın. 27 Eylül’deki Merkür retrosu, yeni bir tasarruf hesabı oluşturmak ve rutin egzersiz yapmak ve değerlerinizin nerede olduğuna karar vermek için mükemmel bir zaman. Ekim ayında Merkür, Jüpiter, Satürn ve Plüton ile birlikte doğrudan hareket ediyor. İletişim ve fikirler size ve sizin aracılığınızla akacak; kardeşlerle ilgili ilişkiler önemli.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Ay, güneş ve Mars büyük bir hava üçgeninde hizalanırken 25 Eylül sizin için bir güç günü. 10 Ekim’de Venüs Yay’a girerek, enerjinizi, şehvet, macera ve aşk diliniz etrafındaki iletişiminizi artırıyor. 19 Ekim’de Merkür doğrudan burcunuza geçerek size güven verecek.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Bu Eylül, tarot veya meditasyon kullanarak  12. evinizle yeniden bağlantı kurun. Plüton 6 Ekim’de Oğlak burcuna doğru ilerlerken, kendi fikirlerinize olan güven yüzeye çıkıyor ve iç çatışmalar gelgitlerle birlikte yok oluyor.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

İyi bir seyahat için can atıyorsunuz. Unutmayın, hayatınızdaki bir kişi her zaman tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayamaz. Topluluğunuza da bakın. Bu Eylül ayında 11. evinizdeki yoğun gezegensel hareketle birlikte, kendinizi topluluk içinde bulmak, ayaklarınızı yere basan ve size enerji veren şey olacak. 8 Ekim’de burcunuzda olan Venüs, seks maceralarını teşvik ediyor. Jüpiter 18 Ekim’de doğrudan hareket ettikten sonra durdurulamaz hissedeceksiniz.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Bu sonbaharda başkaları ile yakın çalışmanız gerekecek, ancak sonucu beğeneceksiniz. Gezegensel hareket, bu Eylül ayında haritanızda su ve hava enerjisini harekete geçiriyor; destek için toprağa yaslanın. Yalnız bir yürüyüş ruhunuzu iyileştirecek. 6 Ekim’de Terazi’deki yeni ay, kariyerle ilgili planlar için güçlü bir zaman. Aynı gün, Plüton sizin burcunuzda doğrudan yörüngesine başlıyor ve sahne tekrar sizin oluyor.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

İlahi çağrınızı duydunuz, neler yapabileceğinizi görün! Bu Eylül, tutkularınızı ve en yüksek benliğinizi nasıl güçlendireceğinizi tekrar gözden geçirmek için Merkür retrosunu kullanın. Belki seyahat blogları, yemek yazarlığı, felsefe kitap kulübü veya performans sanatı. 25 Eylül, büyük üçlü hava hizalaması ile sizin için güçlü bir enerji yaratacak. 11 ve 18 Ekim’de Satürn ve Jüpiter, 1. evinizdeki doğrudan yörüngelerine başlıyor. Kendi merakınızı tatmin edin.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

İstediğiniz ilişkileri hayatınıza çekmek istiyorsanız, uzaklaşın ve kendinizle yeniden bağlantı kurun. 20 Eylül’de burcunuzdaki dolunay benlik imajınızı ve fiziksel bedeninizi yerine getiriyor. 8 Ekim’de Venüs en çekici özelliklerinizi öne çıkartacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.