Lady Gaga: Hala Ally Olduğumu Hissediyorum, Filmin Etkisinden Çıkmaya Çalışıyorum

 Lady Gaga: Hala Ally Olduğumu Hissediyorum, Filmin Etkisinden Çıkmaya Çalışıyorum
Digiqole ad

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga Variety Dergisi’nin aralık sayısına konuk oldu. Derginin klasikleşmiş sandalyeli pozunu veren Gaga, paylaştığı fotoğrafla beğeni topladı.

Bradley Cooper ile başrolü paylaştığı A Star Is Born (Bir Yıldız Doğuyor) filmindeki performansıyla dikkat çeken Lady Gaga, Variety Dergisi’nin aralık sayısına kapak oldu.

Hala filmiyle konuşulan Gaga verdiği röportajda da bol bol Bir Yıldız Doğuyor’dan bahsetti.

“Hala Ally olduğumu hissediyorum” diyerek canlandırdığı karakteri unutamadığını belirten Gaga, Ally’nin ne kadar onunla kalacağını bilmediğini söyledi: “İçimde ne kadar süre kalacağını merak ediyorum. Ya sonsuza kadar orada olacaksa…”

Dergi çekiminde filmde giydiği gömlekle kamera karşısına geçen Lady Gaga, filmdeki derin etkisini, 2009’da çıkardığı “The Fame Monster” albümünün başarısıyla kıyaslıyor: “İkisi çok benziyor ama birbirinden farklı. Çünkü 10 yılda acı ve ihanete uğradığımı biliyorum.”

Bir an önce filmin etkisinden kendisini çıkarması gerektiğini de düşünen yıldız, A Star Is Born’un ekim ayı başından bu yana 300 milyar dolardan fazla hasılat yaptığını belirtti. Gaga, filmde söylediği ‘Shallow’ şarkısının en iyi şarkıya Oscar adayı olarak gösterilirse, şarkıyı Bradley Cooper ile birlikte söyleyeceklerini de açıkladı.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin