Lady Gaga: ‘Hayatımdaki Eşcinsel Erkekler Bana Güç Verdi’

 Lady Gaga: ‘Hayatımdaki Eşcinsel Erkekler Bana Güç Verdi’
Digiqole ad

V Dergisi’nin dumanı tüten “Müzik Sayısı’nın” kapağı için poz veren Lady Gaga yine muhteşem görünüyor.

Dergiye verdiği röportajda 31 yaşındaki pop tanrıçası, ekibinin onun için ne kadar önemli olduğunu söylemeden de edemedi, özellikle de yakın çevresindeki kadınların ve eşcinsel erkeklerin. Gaga, gücünü onlardan aldığını söyledi.

“Bana el ayak olan kızlar. Hayatımda onlar gibi muhteşem kadınlar var. Her sabah beni uyandırıp kuvvetli olduğumdan, kendimi iyi ve güçlü hissettiğimden emin olana dek başımda bekliyorlar. Bir de tabii ki hayatımdaki eşcinsel erkekler var.

“Ekibimde hiç heteroseksüel erkek yok dersem yalan söylemiş olurum ancak bana kalırsa güç kaynağım etrafımdaki kadınlar ve eşcinsel erkekler.”

%CODE1%

Gaga son albümünden bahsederek röportaja devam ediyor:

“Joanne albümü benim için en basit tabiriyle, ne kadar kaybolmuş olursak olalım özümüze dönmemize yardım eden klasik hayat hikayelerimizden oluşuyor.

“Ne zaman isterseniz bir kaybınıza, bir kaybınızın verdiği acıya, ailenizle ilgili verdiğiniz zorlu bir mücadeleye ya da çocukluğunuza geri dönebilirsiniz. Ve o ana döndüğünüz zaman her nasılsa o an sizi başladığınız noktaya geri götürür. Ve bana göre bu albüm tam da bunlardan bahsediyor.”

ET’nin bildirdiğine göre Gaga’nın yeni bir belgesel müjdesi de var, Gaga:Five Foot Two Eylül ayında Netflix tarafından yayınlanacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

99 Paylaşımlar
Paylaş99
Tweetle
Paylaş
Pin