Eşcinsel Bir Erkek, Faslı Film Yönetmeni Yüzünden Saldırıya Uğradı!

 Eşcinsel Bir Erkek, Faslı Film Yönetmeni Yüzünden Saldırıya Uğradı!
Digiqole ad

Geçen Salı, Faslı film yönetmeni Mahmoud Frites, “Adouma” adıyla çevrimiçi olarak YouTuber Adam Lhlou’nun bir resmini yayınladı ve Lhlou’nun kendisine tecavüz edilmesini istediğini ima etti.

“Eşeklere tecavüz edenlere, özel ihtiyaçları olan insanlara, yaşlılara, bebeklere ve çocuklara, tecavüze uğramayı hayal etmeyen ama tecavüze maruz kalmayı düşünen insanlara tecavüz etmeyenleri anlıyorum.”

Facebook’ta olumsuz yorumlar aldıktan sonra bile Frites bir özür dilemedi.

“Eşcinseller ve eşcinselliği teşvik eden insanlardan gelen canlı eleştirilerin hedefi olduktan sonra, şaka yapıyor olsam da o mektubu yazdıkları için affedin.”

Şiddet çağrısı ciddiye alındı. Fas Dünya Haberleri, cuma günü üç adamın Lhlou’ya sokakta yaklaştığını ve onu dövdüğünü bildirdi. Onun yüzü ve boynuna vurup, elbiselerini yırtıyorlardı. Onu öldürmekle tehdit ettiler ve bir taksi şoförü ona yardım etmek için durduğunda durdular.

Lhlou, saldırının ardından şu açıklamaları yaptı;

“Sayın Frites, tebrikler, amacına ulaştın. Yönetmen ve sanatçı olduğunu iddia ediyorsun ancak sen insanlık yoksunu, kılık değiştirmiş bir teröristsin. Kimse tecavüzü hak etmez. Eğer Avrupa’da olsaydık, bana bu yaptıkların cezasız kalmazdı.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin