fbpx   .  

Seksi Fransız Oyuncu Lambert Wilson Yeni Filminde Biseksüel Rolünde

Lambert Wilson, 2008’de bir filmde eşcinsel bir babayı oynadıktan ya da Marspeilami’de, Celine Dion’u taklit ettikten sonra, yeni filminde “Le Divan by Marc Olivier Fogiel” adlı biseksüel karakteriyle ortaya çıkıyor.

 

Filmi tanıtmak için “Quotidien” adlı gruba davet edilen Juliette Binoche ve Camille Cottin, Noémie Saglio filmden komik bir sahnesini paylaştı; Lambert Wilson ise ekranda çıplaktı ve baştan çıkarıcı pozlar veriyordu.

 

“Böyle bir sahneyi nasıl çeviriyorsun?” diyen Yann Barthès, Binoche’ye sordu;

“Zaten cesur bir adamla tamamen çıplak şekilde oynamak beni şaşırtmıştı, çünkü o sadece eğleniyordu ve ben gözlerine bile bakmaya cesaret edememiştim; Karşı karşıya kaldık. Set etrafında sürekli çıplak dolaşıyordu ama artık alıştık.

2010’da “Özel Baskı” (Canal +) kümesinde, köşe yazarı Ariel Wizman gay aktörlerin heteroseksüel karakter oynamasının imkansızlığına dair bir tartışması sırasında Wilson’un cinselliğine atıfta bulundu.

tetu-28-03-2017-Lambert-Wilson-embrasse-Xavier-Beauvois-300x206

“Her neyse, artık bir karşı-örnek var,” diye tezini savundu. Sadece şimdi gördük. Lambert Wilson’ın Xavier Beauvois’la öpüştüğünü gördük ve heteroseksüel roller oynadığını da gördük.”

6 yıl sonra “Le Divan Marc Olivier Fogiel” programında şöyle dedi;

lambert-wilson-medyanoz

Lambert Wilson “Beni ilgilendiren şey büyük bir A ile sevmektir” diyor. Benim de ilgilendiğim şey bu. Seks ayrıntıları ilginç değil. Kadınları severdim, erkekleri severdim.. . Önemli olan sevgi büyük A’dır. O da karşılaştığımız insanlar oluyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.