Lezbiyen Influencer Çift Bir Gecede Üç Dükkan Soydu!

 Lezbiyen Influencer Çift Bir Gecede Üç Dükkan Soydu!
Digiqole ad

Avustralya’da lezbiyen bir çift, çekiç, balta ve bıçakla bir gecede üç silahlı soygun işlediği iddiasıyla tutuklandı. 23 yaşındaki Eleanor Ashford ve Sarah Canceri gözaltına alındı ​​ve Cuma akşamı geç saatlerde başlayıp Cumartesi sabahı erken saatlerde sona eren iki saatlik bir süre boyunca Sidney bölgesindeki üç farklı benzin istasyonundan para ve sigara çalmakla suçlandılar. Ashford, Wollongong’da tanınmış bir cerrahın kızı ve ikisi, Instagram’da düzenli olarak kendi fotoğraflarını paylaşan, gelişmekte olan influencerlar.

New South Wales polisinin bir raporuna göre, iki kadın Cuma gecesi gece yarısından hemen önce Moorbank’ın Sidney banliyösünde, Heathcote Yolu üzerinde bir benzin istasyonunu soyduklarında bıçak, çekiç ve paslı bir balta taşıyorlardı. Olay yerindeki tanıklar, kadınların Mistubishi Lancer ile kaçmadan önce kasiyeri tehdit ettiklerini ve nakit ve sigara talep ettiklerini söylediler. 

Polis bu suçu araştırırken, Newbridge Yolu yakınlarındaki Nuwarra Yolu üzerindeki bir benzin istasyonundan ikinci bir telefon aldı ve aynı iki şüphelinin başka bir soygunu bildirildi.

01:15 civarında Gellibrand Drive yakınlarındaki Camden Valley Way’deki bir Moorebank benzin istasyonundan üçüncü bir olay polise bildirildi. Bir çalışan, çekiçle silahlanmış ve önceki iki olaydaki şüphelilerin tanımıyla eşleşen iki kadın tarafından tehdit edildiğini ve soyulduğunu iddia etti. 

Kısa bir süre sonra, polis Mitsubishi Lancer’ın yerini tespit etti ve iki kadını tutukladı. Arabalarında yapılan aramada, soygunlarda çalındığı iddia edilen nakit ve sigaraların yanı sıra polisin soygunlarda kullanıldığına inandığı bıçak ve paslı balta da ele geçirildi. 

Çift şu anda hapishanede yargılanmayı bekliyor. Ashford kefalet talebinde bulunmak için mahkemeye çıktı ve Daily Mail, babası Dr. Bruce Ashford’un, eğer kefaletle serbest bırakılırsa Eleanor’u her gün karakola götürmeyi teklif ettiğini bildirdi. Kefalet başvurusu daha sonra açıklama yapılmadan geri çekildi. Canceri kefalet talebinde bulunmadı ve her iki sanık da şimdilik cezaevinde kaldı.

Ashford ve Canceri düzenli olarak kendi mutlu fotoğraflarını Instagram’da paylaşıyordu.

Canceri bugün erken saatlerde mahkemeye çıkacaktı. Ashford’un bir sonraki duruşması ise 19 Mayıs’ta. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin