fbpx   .  

İzleyin: LGBT Tanışma Uygulaması TAIMI, Yeni Kampanyasıyla LGBT’lerin Açılmasını Ele Alıyor

LGBT tanışma uygulaması TAIMI, LGBT’lerin cinsel yönelimlerini açıklamalarıyla ilgili yaşadıkları sorunları ve damgalamaları ele alıyor ve bu sorunlara karşı mücadele ediyor.

Dünyanın ilk LGBT sosyal ağ platformu, cinsel yönelimlerinden veya cinsiyet kimliklerinden bağımsız olarak herkes için güvenli ve kapsayıcı bir alan sağlamak için çalışıyor. TAIMI’nin yeni kampanyasının amacı, kullanıcıların kendilerini kabul etme sürecini kolaylaştırmak ve onları kucaklamak.

 

“TAIMI- Coming-Out-Free Community” sloganına sahip olan video dizisi, videodaki oyuncuların cinsel yönelimini başkalarına açıklamak zorunda kalmasının objeleştirmesini gösteriyor. Oyuncu, ne kadar cinsel yönelimini açıklamak zorunda kalmışsa, bahsettiği nesnelerden bir o kadar sayıda yer alıyor.

TAIMI’nun kurucusu Alex Pasykov uygulama hakkında şunları söyledi;

“TAIMI, istediğiniz gibi cinsel yöneliminizi açıklayabileceğiniz bir yer ve diğer tanışma uygulamaların aksine, insanlar tek gecelik ilişkilere girsin diye tasarlanmış bir uygulama değil.” 

“Yargıdan ve tacizden arınmış bir dünya sağlıyoruz. İletişim kurabilmeniz, bilgi paylaşabilmeniz, sorunları tartışabilmeniz, yeni insanlarla tanışabilmeniz ve LGBT topluluğuna aktif olarak katılabilmeniz için güvenli bir ortam sağlıyoruz. Herkese açığız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.