Logan Paul Bu Seferde Eşcinsel Seks Videosu Dedikodusuyla Twitter’ı Salladı!

 Logan Paul Bu Seferde Eşcinsel Seks Videosu Dedikodusuyla Twitter’ı Salladı!
Digiqole ad

LGBT Twitter topluluğu, Logan Paul’un aslında eşcinsel olabileceği ihtimaline tutunmaya çalışıyor. Yine de bu, kullanıcıların hayalinden öteye geçemeyecek.

Her nasıl olduysa Logan Paul’un başka bir erkekle cinsel ilişkiye girdiğine dair bir söylenti ortaya çıktı. Özellikle geçmişte, “bir ay boyunca eşcinsel olacağım,” diyen YouTuber’ın, başka bir erkekle oral seks yaparken videosu olduğu dedikodusu çıktı.

Twitter’daki heyecanlı topluluk, daha sonra ortaya çıkan spekülasyonlarla adeta çılgına döndü. Bazıları videonun gerçek olduğunu, bazıları ise söz konusu kişinin Logan Paul olmadığını söylüyor.

Video hakkında konuşan Paul, açık açık videodaki adam olup olmadığını doğrulamasa da, video hakkında şakalar yaparak dolaylı yoldan kendisi olmadığını reddetti. Daha sonra dikkati YouTuber arkadaşı James Charles’a çevirmeye çalıştı.

Bu, Logan Paul ve onun internette bitmek bilmeyen tartışmalarından, söylentilerinden sadece bir tanesi. Kendisi geçen sene intihar etmiş bir adamı videosunda bulundurması ve bu yılın mart ayında bir ay boyunca “eşcinsel olacağını” söylemesi nedeniyle topa tutulmuştu. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

16 Paylaşımlar
Paylaş16
Tweetle
Paylaş
Pin