Love, Simon’un Dizisi Tartışmalarıyla Geliyor!

 Love, Simon’un Dizisi Tartışmalarıyla Geliyor!
Digiqole ad

Kimler daha fazla Creekwood Lisesi dramasına hazır? BİZ HAZIRIZ.

Geçtiğimiz yıl nisan ayında Disney Plus, çok sevilen eşcinsel romantik komedi filmi Love, Simon’a bir spinoff çekileceğini duyurmuştu. Bu duyurunun üstünden bir yıl geçmeden beklenen spinoffun yayınlanma tarihi duyuruldu!

Love, Victor başlığıyla değiştirilen yarım saatlik komedi dizisi, Victor rolündeki Michael Cimino’yu konu alacak. Victor, kasabaya yeni taşınan, kendisini keşfetmeye çalışan, evinde sorunlar yaşayan, yeni bir şehre alışmaya çalışan ve cinsel yönelimini çözmek için çabalayan bir çocuk olacak.

Deadline’a göre, dizinin ilk sezonunda on bölüm bulunacak ve dizinin yapımcıları ikinci sezon için çoktan bir sürü yazar tuttu.

Simon Homo Sapiens’e Karşı isimli kitabın asıl yazarı Becky Albertalli heyecanını,

“Bu dizinin ne kadar eğlenceli, romantik ve duygusal olacağını size anlatamam! Kadroya, yapım ekibine ve bu hikaye için en başından beri tutkulu olan yönetime minnettarım.” Şeklinde paylaştı.

Başlangıçta dizinin Disney Plus platformunda yayınlanacağı duyurulmuştu fakat dizinin önümüzdeki haziranda, Pride ayında Hulu’da yayınlanması planlanıyor.

Deadline, diziyle ilgili, “Alkol tüketimini tasvir ediyor, ailelerde yaşanan evlilik sorunlarını dile getiriyor ve cinsel keşfi anlatıyor,” şeklinde açıklamada bulundu. Dizinin bu sebeplerden ötürü Disney Plus’tan Hulu’ya taşınmış olabileceği olası. Bu tür konuların çocuklar ve aileler için uygun olmayacağı düşünülmüş ve bu sebeple diziyi taşıma kararı alınmış olabilir.

Her ne kadar bu durumdan dolayı bazı hayranlar sinirlenmiş olsa da daha çok Creekwood Lisesi draması görmek için sabırsızlanıyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

39 Paylaşımlar
Paylaş39
Tweetle
Paylaş
Pin