“Love, Victor” İkinci Sezon Onayını Aldı!

 “Love, Victor” İkinci Sezon Onayını Aldı!
Digiqole ad

Geçtiğimiz haftalarda “Love, Simon” dizisinin spin-off’u niteliğindeki “Love, Victor” ilk sezonuyla Hulu’da yayınlandı. Şimdiyse dizinin, ikinci sezon onayını aldığı resmi olarak duyuruldu!

Love Victor, Creekwood’da yeni bir öğrenci olan Salazar’ın cinselliğini keşfetmesini konu alıyor. Salazar kendisini ve cinsel yönelimini ‘muhafazakar bir ailede’ anlamaya çalışırken, neleri sevdiğini ve neleri sevmediğini zamanla keşfediyor. Bütün bu olaylar, “Love Simon”daki olayların bir yıl ardından gerçekleşiyor.

Başlangıçta Disney+’ta yayınlanması planlanan fakat daha sonra Hulu’da yayınlanan dizi, haziran ayında platformda en çok izlenen dizilerden biri olmayı başardı. 

Salazar karakteri, Michael Cimino isimli heteroseksüel bir oyuncu tarafından canlandırıldı. Cimino, rol yaparken eşcinsel kuzeniyle olan konuşmalarından ilham aldığını söyledi.

People dergisiyle olan röportajında,

“Eşcinsel kuzenimle konuştum. Bana, eşcinsel olarak açılırken kendisini gerçekten inciten ve yardımcı olan şeyleri söyledi. İkimiz için oldukça önemliydi.” 

Cimino, dizideki rolüyle Variety’nin “Power of Young Hollywood” listesinde yer almayı başardı. 20 yaşındaki oyuncu, birçok seyircinin ve hayranın övgüsünü topladı.

“Dizinin insanları nasıl etkilediğini görmek gurur verici oldu. LGBTİ+ toplumunu temsil etmek büyük bir onur. Onların mücadelelerini, hikayelerini, etniği, ne olursa olsun her şeyini temsil etmek istiyorum.”

İkinci sezonun henüz resmi olarak ne zaman yayınlanacağı beli değil. “Love Simon” kitabının yazarı Becky Albertalli, dizinin ikinci sezon onayı aldığı haberini Twitter hesabından şu sözlerle paylaştı,

“Daha fazla gurur duyamaz ve minnettar olamazdım!”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

30 Paylaşımlar
Paylaş30
Tweetle
Paylaş
Pin