Love, Victor Oldukça Seksi Bir İkinci Sezonla Dönüyor!

 Love, Victor Oldukça Seksi Bir İkinci Sezonla Dönüyor!
Digiqole ad

2018’in sevilen eşcinsel genç romantik komedisi Love, Simon’un merakla beklenen devam dizisi olan Love, Victor, bir lise öğrencisinin arkadaşlarına ve ailesine açılma mücadelesi hayranların beğenisini kazanmıştı.

Dizinin başlangıçta Disney+ yayın platformunda yayınlanması planlanmış olsa da son dakika endişelerinden sonra (Deadline, Disney yöneticilerinin “ailelerin küçük çocuklarıyla izlemelerinin uygun olmayabileceğini” düşündüğünü belirtti), ilk sezonunun yapımı bittikten sonra Hulu’ya transfer oldu.

Ama Love, Victor gelecek yeni sezonuyla çok daha seksi ve keskinleşmek üzere mi? Dizinin yapımcısına göre, olabilir!

Geçtiğimiz günlerde TVLine ile yapılan bir röportajda, Love, Victor’un 2. Sezon için yenilendiği açıklanmadan önce, yapımcı Brian Tanen, Hulu’nun yetişkin izleyicisi için yaratacaklarından dizinin ikinci sezonu için umutlarından ve dizinin potansiyel tonunun ne olacağından bahsetti.

Tanen, “Benim için Hulu’da ilerlememiz devasa bir galibiyet. Daha fazla yetişkin hikayesi anlatma olanağı sağlıyor,” dedi.

“Eşcinsellerin medyada temsil edilmesine yönelik en büyük eleştirilerden biri bazen önemsizleştirilmemizdir, yani komik bir yardımcı olabiliriz, şımarık bir en iyi arkadaş olabiliriz, ancak nadiren cinsel duyguları ve deneyimleri olan, romantik bir başrol olan eşcinsel bir kahramana odaklanan bir drama görürsünüz.”

“İşte şimdi bu fırsatımız var ve daha seksi hikayeler anlatmayı çok isteriz. Bizi benimsediklerinden beri diziyi çok destekleyen harika partnerler olan Hulu gibi bir ağda bu çok daha heyecan verici olacak.”

Şimdi 2. sezon resmi olarak onaylandığına göre, Love,Victor ekibinin ne tür yeni hikayeleri anlatacağını görmek için sabırsızlanıyoruz, özellikle de açılmanın birçok kuir bireyin hayatının sadece bir parçası olduğu düşünüldüğünde.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

46 Paylaşımlar
Paylaş46
Tweetle
Paylaş
Pin