Élite’in 4. Sezon Çekimleri Tamamlandı!

 Élite’in 4. Sezon Çekimleri Tamamlandı!
Digiqole ad

Onları en son gördüğümüzden bu yana epey bir zaman geçti, ama Élite hayranları üzülmeyin, çünkü Las Encinas’ın darmadağınık öğrencileri (en sevdiğimiz kuir çift Omander dahil) çok yakında hayatımıza dönecek! Nasıl diyorsunuz, değil mi? En sevdiğimiz kanlı gençlik dramamızın yaklaşan dördüncü sezon çekimleri resmen tamamlandı!

Resmi Netflix Twitter hesabı bugün duyuruyu yaptı ve bazı tanıdık yüzlerin (Omar Ayuso, Arón Piper, Itzan Escamilla ve Miguel Bernardeau) kamera arkası fotoğraflarının yanı sıra Las Encinas’ın Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch da dahil olmak üzere en yeni öğrencilerinin fotoğraflarını da yayınladı.

Élite’den duyduğumuz son güncelleme, tüm dünyada birçok TV ve film yapımını durduran devam eden küresel salgına rağmen, Mayıs ayında dördüncü sezonun çekimlerinin başladığını haber veren bir Instagram duyurusu şeklinde gelmişti.

Resmi Élite Instagram hesabı, geçmiş sezonlardan birçok oyuncunun yer aldığı, gösterinin dördüncü bir sezon için dönmesinin herkesi ne kadar heyecanlandırdığını anlatan çok sevimli bir video paylaştı. Daha önce, İspanyol dizisinin Skins gibi diğer önemli gençlik dramaları gibi tüm oyuncu kadrosunu tamamen yenileyeceği daha önce söylenmişti, bu yüzden birçok tanıdık yüz görmek güzel … ama bu kadroda büyük değişiklikler olmadığı anlamına gelmiyor!

Maalesef Mina El Hammani (Nadia), Danna Paola Lucrecia (Lu), Ester Expósito (Carla), Álvaro Rico (Polo) ve Jorge López’i (Valerio) yakın gelecekte Élite bölümlerinde görmeyeceğiz. Ancak bu, dizinin ilk üç sezonunu zaten izlemiş olan kimse için sürpriz olmamalı. Yukarıda belirtilen tüm karakterler ve hikayeleri üçüncü sezonun sonunda toparlanmış ve tamamlanmıştı. – ancak bunu hazmetmek hala zor.

Yine de dördüncü sezonun vaat ettiği kaos ve dram için heyecanlıyız ve henüz Élite için resmi bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da o günü sabırsızlıkla bekliyoruz!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

32 Paylaşımlar
Paylaş32
Tweetle
Paylaş
Pin