13 Yaşındaki Trans Çocuk, İç Isıtan Bir Notla Annesine Açıldı

 13 Yaşındaki Trans Çocuk, İç Isıtan Bir Notla Annesine Açıldı
Digiqole ad

13 yaşındaki transseksüel bir çocuk, bu Noel’de ailesine açılmak için en yaratıcı ve iç ısıtıcı yolu buldu. Yazar Amanda Mancino-Williams, Twitter’da oğlunun transseksüel bir çocuk olduğunu açıklayan küçük bir kitap yazıp kapısının altından atmaya karar verdiğini açıkladı. Belli ki bu ailede birden fazla yetenekli yazar var.

Mancino-Williams, Twitter’a “Bu gece kapının altından 13 yaşındaki çocuğumdan bir not aldım,” diyerek, bunun “söyleyecek önemli bir şey olduğunda” çocuklarının yaptığı bir şey olduğunu belirtti. Gerçekten önemli bir şey.

“Sevgili Anne, sana bir şeyler anlatmak için son derece utanç verici küçük bir kitap yarattım,” diye başladı hikaye.

Uzaktan bakıldığında bir görüntü oluşturmak için görsel olarak birbirine karışan rastgele görünen küçük noktalar kullanan noktasal tarzda bir kız resmi ile “Bu bir kız çocuğu” diye yazıyordu.

Hikaye, “Bu bir oğul” diye devam etti.

“Başlangıçta noktacılık konusunda uzmanlaşmış bir sanatçı olmam bekleniyordu, ancak bir gaz topu olmanın bana daha çok uyduğunu keşfettim.”

Mancino-Williams’ın oğlu daha sonra bir kız ve bir oğul arasındaki farkları açıkladı ve periyodik cetvel tablosuna atıfta bulunarak onun gerçekte onun oğlu olduğunu ve bir kız olmadığını gösterdi.

Kısa ifşa edici şaheserini şöyle yazarak bitirdi:

“Bir- ben bir trans çocuğum. İki- çok utangaçım. “

Ayrıca son sayfada, dünyayı yeniden görürcesine gözleri kocaman açılmış, ışıldayan ve gülümseyen bir güneşin çizimi yer aldı.

Gururlu anne Mancino-Williams, oğlunun kısa, iç açıcı kitabını “hepimiz için harika bir hediye” olarak nitelendirdi ve oğlunun, “başkalarının kendileri olmaları için ilham vermek” için kendi eserini paylaşmasını istediğini açıkladı.

“Sevinç, destek ve nezaket sözleriyle ulaşan hepinize teşekkür etmek istedim,” diye yazdı. Onları birlikte okuduk ve binlerce gülümsemeyle dolu bir sabah oldu. Hepinizi seviyorum.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

24 Paylaşımlar
Paylaş24
Tweetle
Paylaş
Pin