fbpx   .  

Love, Victor’un 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Hulu’nun sevilen eşcinsel gençlik draması Love, Victor’ın ikinci sezonu çok yakında ekranlarımızda olacak. 

İlk sezonu çok heyecanlı bir şekilde biten Love, Simon’un spinoff’unda, dizi 11 Haziran Cuma günü yayına döndüğünde, Victor’un ailesine açılmasının ardından ne olacağını görmekten mutluluk duyacağız.

 

Dizinin ikinci sezonunun resmi açıklamasında “İkinci sezon, yeni açılmış bir Victor (Michael Cimino), Creekwood Lisesi’nde ilk yılına girerken başlıyor” diye yazıyor. “Ancak, Victor’un açılmasıyla mücadele eden bir aileyle, kalbi kırık eski kız arkadaşı Mia’yla (Rachel Naomi Hilson) ve açık bir eşcinsel yıldız atlet olmakla uğraşmak zorunda kalan Victor, bütün bunların yanı sıra Benji’yle yeni ilişkisinde de yolunu bulmaya çalışıyor.” 

Bolca drama! Bu Haziran ayında, Onur Ayı için tam da zamanında, her şeyin çözülmesini sabırsızlıkla bekliyoruz!

Dizinin baş karakteri Victor Salazar’ı oynayan aktör Michael Cimino, geçen yıl PRIDE’a verdiği röportajda kuir ve Latin temsilini ön plana çıkaran bir dizide olmanın nasıl bir şey olduğu sorulduğunda,

“Eşcinsel bir erkeğin  hikayesini farklı bir mercekten anlatmanın gerçekten önemli olduğunu hissettim.” Demişti.

“Şu anda kuir beyaz erkeklerle ilgili hikayelerin çoktan anlatıldığı bir zamanda olduğumuzu hissediyorum. Bundan uzaklaşmamak ama hikayeyi farklı bir mercekle anlatmanın çok önemli olduğunu hissediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.