fbpx   .  

Love, Victor’un Yıldızı: Homofobikler Cahil ve Asla Eğitilemez

Love, Victor’dan Michael Cimino, kendisini karakterinden ayıramayan izleyicilerden homofobik mesajlar aldığını açıkladı.

Yıldız, Attitude ile yaptığı yeni röportajda, “İşin en çılgın yanı, bazen tanıdığım insanlardan geliyor” diye ekledi.

 

Kendisini heteroseksüel olarak tanımlayan Michael, ilk olarak 2020’de eşcinsel genç Victor’u oynadı ve bu yılki ikinci sezon için rolü tekrar üstleniyor.

“Dürüst olmak gerekirse, aslında homofobik mesajlar aldım.” dedi.

“En çılgın yanı, bazen tanıdığım insanlardan geliyor. Bence dünyanın nerede olduğunu ve muhtemelen bu gösteriye ne kadar ihtiyaç duyulduğunu gösteriyor. Bir konuşma başlatıyor ve en önemli şey bu.”

Homofobik tepkileri nasıl ele aldığı sorulduğunda, Michael şöyle açıkladı:

“Tanıdığım insanlar olduğu zaman, ya ona biraz eğilirim ve ‘Tamam, peki sorun ne? Diye sorarım. Ya da elimden geldiğince onları aydınlatmaya çalışırım.” Diye cevapladı.

21 yaşındaki oyuncu homofobik “mikro saldırılar” yayan insanlar hakkında şunları ekledi:

“Yapılacak en iyi şey onları eğitmeye çalışmayarak cahil olduklarını fark etmek, çünkü onlara hiçbir şey söyleyemezsiniz, ne yazık ki.”

Michael’ın hoşlandığı Benji’yi (yukarıda, solda) oynayan ve aynı zamanda kendini heteroseksüel olarak tanımlayan oyuncu George Sear, izleyicilerden homofobi görmediğini de sözlerine ekledi.

Love, Victor’un ikinci sezonu 23 şubatta Disney Plus’ta yayında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.