Rupaul, Drag Race İngiltere Eleştirilerinin Ardından Yarışmacılardan Özür Diledi

 Rupaul, Drag Race İngiltere Eleştirilerinin Ardından Yarışmacılardan Özür Diledi
Digiqole ad

“Drag Race pistinde H&M giymeyin. Aklınızdan bile geçirmeyin!”

RuPaul, Drag Race İngiltere’nin bu haftaki bölümünde yarışmacılardan özür diledi.

Geçen haftaki dramın ardından, kalan sekiz yarışmacı, koronavirüs salgını endişeleri nedeniyle prpgramdan ayrılmak zorunda kaldı ve yedi ay sonrasına kadar werkroom’a dönemedi.

Ne yazık ki Veronica Green, COVID teşhisi konulduğu için kız kardeşlerine katılamadı ve RuPaul yarışmacılara Green’in yaklaşan üçüncü sezon için açık bir davet aldığını söyledi.

Kraliçeler daha sonra iki ayrı süper grupta bu haftaki maxi-Challenge için RuRuvision Şarkı Yarışması’na katıldı: Banana Drama (Joe, Ellie Diamond, Sister Sister ve Tia Kofi) ve United Kingdolls (A’Whora, Bimini Bon Boulash, Lawrence) Chaney ve Tayce).

Eleştiriler sırasında RuPaul, Joe’nun Michelle Visage’a gösterideki kıyafetinin H&M’den olduğunu söyledikten sonra kontrolünü kaybetti.

RuPaul itirafı hoşnutsuzlukla karşıladı ve cevap verdi: “Bu kıyafet benim için büyük bir hayal kırıklığıydı. Sıradan insanların yaptığı budur ve bunu bilmelisin çünkü sen bir yıldızsın. Buradaki hepiniz için bu geçerli: Eğer H&M’den geliyorsa, o zaman parlatıp özel bir şey yapsanız iyi olur.’

“İngiltere’nin Yeni Süper Yıldızını arıyoruz, zamanımı boşa harcamayın. H&M görmek istemiyorum. Sen ne diyorsun, Joe Black? “

Joe, diğer kıyafetlerinin “Çok yaşlı göründüğünü” söyledikten sonra, Ru ekledi: “Daha fazlasını istiyorum. Çok şey mi istiyorum? Ben öyle düşünmüyorum. Drag için dünyadaki en büyük sahne burası. Burası drag’in Eurovision’u.”

Untucked ve jüri üyelerinin tartışmalarının ardından Ru, Joe ile beklenmedik bir şekilde tartıştığı için yarışmacılardan özür diledi.

Emmy ödüllü sunucu “Daha önce size biraz fazla sert davrandıysam, her birinizde çok fazla potansiyel gördüğüm için olduğunu bilmenizi isterim. Ve hiçbir şey değilse, bu zamanlar bize anı yaşamayı öğretti. Carpe diem, canım!” dedi.

“Etrafınıza bakın, geçmişte kazananlara bakın, şu anda ne yaptığınıza bakın ve bunu gerçekleştirin. Ayrıca, Mama Ru iki hafta boyunca karantinadaydı, bu yüzden bununla da bir ilgisi olabilir.”

Joe, Banana Drama kız kardeşi Tia ile birlikte ana sahnede The Communards’ın kla Don’t Leave Me This Way’in ritmine kapıldıktan sonra ikinci kez programdan ayrıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin